IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Църквата ни: Съжителство без брак е грях!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
до 132
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Значи ако жена ти забременее не от теб и ти речЕ, че е забременяла непорочно ти ще я обявиш за светица осенена от Божия дух и ще и повярваш? Верно си доста изтрещял....
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Тия па фаантично религиозните винаги са ми били смешни! Твърдят, че техния бог е всемогъщ, всесилен, ведесъщ и т.н и в същото време вярват, че на такъв бог му пука какво правят и мислят разни ***, дето са се появили последни на света, дори според писанията в свещените книги. По този начин не Го ли принизявате до вашите ограничени разбирания, бе религиозни скотове?
отговор Сигнализирай
96
до 133
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До До 132;Всички който вярваме не само в това но и в цялото Слово на Живия Бог ще бъдем спасени от Вечния Огнен Ад,които е отреден за дявола и невярващите в Бог нечестиви грешни човеци,а пак продължавай да не вярващ.Затова има Религиозни хора и вярващи,но само вярващите са оправдани,защото със сърце вярва човек с уста прави Изповед в Господ Исус Христос и се спасява-лицемери добре е пророкувал Исая за вас...
отговор Сигнализирай
95
До 132
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
И ти наистина вярваш на това?! Ама наистина?!
отговор Сигнализирай
94
до 125
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Ще ми обясниш ли как точно Мария е забременяла и е родила Божия син и това е станало без сексуален контакт?Обяснението е повече от просто и вярно Силата на Бог-Святи Дун я осенява и тя забременява.защото няма нищо не възможно за Бог създателя и твореца на всичко видимо и невидимо,ето ти и още едно за да се изпълнят Божиите пророчески думи на пророк Исая,и да поясня накрая Невъзможното за човеците е възможно за Бог
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Най-лесно е всеки да си живее поотделно и да го прави, с който му падне, без да се съобразява с "партньор", това не е грях :) А и е много по-приятно.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Живея по законите на Господ Бог, които са 10 на брой и изобщо не смятам за грях живеенето не по начин наложен на обществото.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Странно че църквата взима отношение по светски въпроси, и изказва политически позиции и критикува закони. Тука даже не става въпрос за църковен брак, а църквата с позиция по въпроса.
отговор Сигнализирай
90
До 121
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Пак казвам, хората, които не вярват са достатъчно интелигнетни да проумеят, че религията, особено християнството и исляма, са пълна глупост.Интелигентните хора содтигат до такива съждения, след запознаване и анализиране на фактите - т.е да, чели сме библията и мога да ти кажа, че наистина няма по-известна книга в литературния жанр Фантастика / Фентъзи.
отговор Сигнализирай
89
Муахахахах
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
И аз да се присъединя към 125 и да питам номера с реброто на Адам как става? Искам и аз да пробвам да си направя жена. Хаххахаха
отговор Сигнализирай
Новини