IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

На 3 март преди 138 години възкръсва България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
"Исторически България е била по-скоро свидетел, от колкото участник на освобождаването си."=========Да си признаем честно, че точно този факт - факта, че свободата ни е била подарена - ни пречи да оценим истинската стойност на това събитие. Дължим благодарност на руските освободители. Вечна слава на падналите за свободата на България! Честит празник!
отговор Сигнализирай
15
За Татарстан
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Българското опълчение е било само на шипка12 000!!!стига си чел масковски исторически лъжи! Нищо не казваш за Финните!?! За Беларусите!?!? За Украйнците!?!? Защо!? Ами ти откъде да знаеш ,че те са дошли доброволно и България не им е давала 38тона злато като на твойте"баратушки" дето сме ги хранили щото са дошли на разходка!!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
шумен е помашко град!
отговор Сигнализирай
13
ИСТОРИЯТА Е ТАКА !
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
България не е освободена от турско а от османско робство !Самия Ататюрк като освобождава Турция през 1923 г. от османско робство казва - "Турция е последната освободена страна от османско владичество ! След което до 9-то коляно изпраща в заточение всички така наречени султани, падишахи и прочее в страна извън територията на Турция, четете защото се изказвате неподготвени от емоцията си на патриотизъм - ОСМАНКО РОБСТВО Е !
отговор Сигнализирай
12
Ало
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Анонименако си болен от нихилизъм *** се излекувай и тогава си давай мнението
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 19
Вечна дружба с капиталистическите ни приягели от САЩ, долу омразният и радиоактивен руски тиранин!
отговор Сигнализирай
10
За Татарстан
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
Време е да освободим и Татарстан от сифилистика Ленин! А за св.св Кирил и Методи не славяни, а Българи! славянски племена имало в Украйна.Славяни е Кагебиска измишльотина !вън русия от съседните държави
отговор Сигнализирай
9
БЪЛГАРИЯ
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
До ПатриотМИЛА РОДИНО ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ И ДА СЕ УМНОЖАВА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД НАПУК НА ДУШМАНИТЕ
отговор Сигнализирай
8
ТЮРК
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Честит празник на всички ! Да сте живи и здрави и господ да не дава разединения !
отговор Сигнализирай
7
Членска карта №7
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Любопитен съм какви ще ги руча днес Прецидентина! Какви ли чувства бушуват в нежното му сърце, по повод изпращането на нашите войски на границата!? Границата, тази ненавистна нему черта!
отговор Сигнализирай
Новини