BGONAIR Live

След Слави в Лондон: Мила Родино, ти си земен рай!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

365
Hotel Rodina
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ah, kakva interesna vest v rubrikata bg "sport"!:-)
отговор Сигнализирай
364
До До 441 Отворко
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Какъв да е, в 1 часа българско време? Някой безделник дето е още на издръжка при мама и тати или най-много някой пазач на някоя автокъща...
отговор Сигнализирай
363
До 441 Отворко
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
А ти какъв си, там откъдето плюеш?
отговор Сигнализирай
362
До 439
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Вярно, не всичко е пари, но парите са по-голямата част от него.И когато имаш достатъчно от тях, вече спокойно мислиш и за това, дето не е пари.
отговор Сигнализирай
361
~°~
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Do e-vestnik:* Ot 1000 leva na S. v bg trezora vlizat 20%dds - 200 leva.**Ot drugite 1000 leva na B. v bg trezora vlizat 20%dds - 200 leva.*** Kade otivat 400 leva ot bg trezora posle?! @ za jeepkata na Premiera? za jeepkata na Granicharia? druga jeepka?:-):-):-):-)
отговор Сигнализирай
360
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Не всичко е пари, сънароднико.Тази лакомия дето всички ви е подгонила не е на добре.Залагам си главата, че ако Лондон бъде оставен на самоуправление на емигрантите, ще се превърне в бордей за месец.Като дървениците лондонски сте-без гостоприемните англичани умирате.
отговор Сигнализирай
359
До 437 Анонимко
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Нито знаеш какво работя, нито пък какви пари вземам. По тукашните стандарти съм даже много добре, с българските няма сравнение. В България ходя само на почивка (рядко) и при роднини. А да те светна нещо интересно - в България има 2.2. млн работещи, а в чужбина 2.4 млн работещи българи. Направи си сметката сам. Гол патриотизъм едобре дошъл на маса и по форуми!
отговор Сигнализирай
358
Щирлиц
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Днес е 24 май!Не цапайте празника с мърльовци и празнословия.
отговор Сигнализирай
357
Лондончанин
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Англия не е за всеки! Много народ се извървя тук и както си дойдоха, така си и заминаха. Не издържаха на темпото и изискванията. А тези, които пръскат слюнки по нас, да си поиграят да сметнат какви пари влизат от нас в България, пък тогава чак да слюноотделят.Айде живи и здрави!
отговор Сигнализирай
356
Булгар
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
До 431 Да те светна 427....Поп Кръстьо, is that you?!Я кажи, гласуваш ли на БГ избори, а? Щото, ние българите в България, такива дето ни заГРОБват и после бягат или си седят в чужбина не искаме да имат отношение към нашия живот!А, щом вече си там си продавай душата на който искаш, само моля, не споменавай химна на България... това поне ни остана най святото и нопорочено нещо в нашата родина, та да се гаврят с него продажни чалгаджии...
отговор Сигнализирай
Новини