IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Динко – премиер! Повярвайте ми, ще се гордеете с мен!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ми да не та гледаме ама на ... и се научи да говориш...
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Егати дивия селянин човек...
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Е то Борисов ни управлява, щото хората харесват такива като него и Динко. Ако бяхме нормално общество, първият щеше да е максимум пожарникар, а вторият - в затвора вече.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Динеее, тебе ще те отпукат много преди да станеш и министър на гей парада! Ти, старани няма да видиш
отговор Сигнализирай
35
Моля ви!
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Айде , айде, Борисов да не е по-умен, че се възмущавате! Вече 8 години ни управлява лице със съмнителен интелект и грамотност!Ако се разрови всичко около КТБ може и да нахлузи раираните дрехи дори!
отговор Сигнализирай
34
уточнение
преди 8 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
Този комплексар Бозавия ,е най-големия *** в Ямбол.Никой не го брои за жив , а медиите се надпреварват да ни го натрапват.Цял ден обикаля с някакъв Мерцедес през града , а децата се смеят на глуповатата му кратуна.Всички се присмиват на високия кинта и десет татуиран *** , който всеки ден пуска снимки в мрежата.Акъла му е като на 6-7 годишно дете ,но глупостта му е безкрайна като Вселената.
отговор Сигнализирай
33
Ross
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
32
toto
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Този вече ми прилича на мъжкият еквивалент на т.пата Николета ! Динко се изпика, Динко се изсекна ,Динко се почеса по *** и какво толкова ! Това е един неграмотен т.пак ,който се чуди какво да направи , че да е известен , но само показва колко е т.п !
отговор Сигнализирай
31
Цецо
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
***, неграмотен, нагъл и с пренапомпано от медиите самочувствие! Съвременен вариант на Бай ***! Журналистиката ни наистина е стигнала дъното, щом отразява подобен субект!!!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
проблай се,динко. те се пробваха вече луна,азис,радо шишарката,митьо пищова....защо не и ти ?
отговор Сигнализирай
Новини