BGONAIR Live

Mалкият Байрям: Много добре се чувствам, искам да играя!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Към 1. Тя системата е толкова прогнила, че накъдето и да погледнеш е трагедия. Защо малка България трябва да има толкова много болници, някои с потресаващо "качество" на процедурите и условия като декор на затвор. Малко болници, качество, премахване на излишният престой, канене на специалисти от света за операции в България. Претенция и образоване, а не глоби по 1000 лв. и пълнене на затворите.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Има много Български деца който Имат нужда от специализирана Медицинска помощ която Държавната структура не им Осигурява.Радвам се за Детето.Но Една Птичка пролет не прави в Страната.От 1ви Октомври всички Логопеди И ДЕТСКИ ПСИХОЛОЗИ СИ ВДИГАТ ТАКСИТЕ между другото от 30 на 35 и 40.А едни 39000000мил.лв.ще влезнат в Бюджета на Милиционерите вместо да се помогне на такива деца.И после как да имам Уважение.
отговор Сигнализирай
Новини