IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Повече движение - по-чист въздух, по-добро здраве!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Чист въздух
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Какъв чист въздух в София. Колоната по Цариградско започва от Враня! Такова натоварено движение никога не е било по този булевард и ще става все повече! В същото време в следствие на презастрояването и намаляване на зелените площи, се намалява и възможността на естествено движение и прочистване на въздуха. Физкултура на вън при тази смрад и запрашеност. Едно време софийските улици се миеха всяка вечер.
отговор Сигнализирай
5
Fallschirmspringer
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Това оскотяване на народонаселението е изключително удобно за управляващите.Докато населението се занимава с уреждане на между-личностните си взаимоотношения ,толкова по-малко внимание ще обръщат внимание на катастрофалното положение на държавата и перспективата да става още по катастрофално.В тази хранителна среда забъркана от политико-икономическия елит на страната избуяват и се развиват най-долните черти,така характерни за българския народ.
отговор Сигнализирай
4
оф
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Това трябва да се въведе във всички фирми. Четири часа физическа колтура дневно понеже възрастните са още по-рисков контингент. Трябва да има завеждащ физическото по месторабота.
отговор Сигнализирай
3
Hahahhaha
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Българина отново открива топлата вода
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
К'ви часове бе майна през комунизъма играехме след училище по 2-3 часа на народна топка, после още 2-3 часа на фунийки.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
По времето на недоносеният социализъм сутрин преди да влвзнем в училище се събирахме всички класове от първа смяна и учителя по физическо ни караще 10 минути да правиме физарядка. По този начин се разсънвахме зачервени от сутрешният мраз влизахме с бодра стъпка в класните стаи. А сега надрусани махмурлии зомбирани от аифоните гледащи умно със старческа стъпка влизат в училище да дремят и да си чатят по аифоните. Е питам аз какво променихте в това училище за 30 години пребоядисани другари господа
отговор Сигнализирай
Новини