IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Чакаме оферти за кораби за ВМС от 7 компании


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Разлика
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До АнонименМТГ-Делфин не е "Варненската корабостроителница". Последната я приватизираха старите ченгета и я бастисаха. Сега прави само ремонти.
отговор Сигнализирай
18
ДъБестик
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Кога ще купим самальотоносач, с поне 16 самальота на борда, два ракетни разрушителя, два торпедоносци и два миноносци и една атомна подводница?Като се оборудваме с такава армада ще отплаваме за Босфора да потопим турските гемии и да присъединим пролива към България.
отговор Сигнализирай
17
Един от Северозапада
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До колкото си спомням, Каракачанов наляво и надясно обясняваше, че като военен министър, ще дава поръчки и за сухоземна техника, и за кораби, на наши заводи.А какво излезе???Май всичко драпа за 10 до 30 % комисионна....
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Комунистите винаги са мразили военните.Затова винаги са славели престъпници и предатели.
отговор Сигнализирай
15
моряк
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Рашките нещо се притесняват да не вземем да се превъоръжим.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Анонимен- супер модерни държавни завода за какво ? Я дай някакво предложение с някаква бегла икономическа обусновка .
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Хора вие представяте ли си с един милиард или близо един какви фабрики и заводи могат да се построят с най-модерни машини. Могат да ни носят по половин милиард на година печалба стига да има кадърни хора. Няли все пак трябва и ние да извличаме полза от ЕС, не само някои гербави фирми от еврофондовете. Управляващите са тотално издухани вече. Не знаят къде се намират. Това не е управление на държава а свинщина. Пропиляваме си и малкото останали качества като нация
отговор Сигнализирай
12
Веско
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Основния ни проблем е, че доста глупави, но за сметка на това много амбициозни хора са във властта.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Хвърляне на пари в морето!България няма ресурса ,да е равностойна на ВМС на Турция,Русия,Украйна,даже и на Румъния,това което можеше да направи с тези пари е ,да изгради крайбрежна отбранителна линия ,поне около Бургас и Варна.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Да дадат поръчки на Българските корабостроителници! Няма само да спонсорираме другите държави!
отговор Сигнализирай
Новини