IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Хлябът скочи с 10%, зеленчуците и те, месото поскъпна с над 7%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

257
Цербер
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Кочините в опустелите села празни, кошарите в обезлюдената Странджа празни. Навсякъде *** башибозук. 200 милиона за "къщи за гербери" има за обикновените фермери няма. Милиарди за детски площадки, балетни зали и трибуни без стадион (в Драгоман) изхарчени, а сега ще ядем замразено свинско по 10 лева внесено от другия край на света. Питам кои ще пътува по магистралите из "Севрозападнала" България, където и хора и животни не останаха. Анатема *** герберски.
отговор Сигнализирай
256
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
след като Ви взехме асансьорите. Взехме евтините апартаменти. После взехме хубавите училища и сложихме нашите деца в тях. Абе, взимаме, взимаме, взимаме. А, вие пак гласувайте за нас и така за трети път. "Много са лоши тия комунисте бе". Е, те така с този лозунг "г.л.л.у.п.авия" булагар гласува за вече втори пореден път и МУТРИТЕ печелят. После, защо нямам.Еми, няма да имаш *** щото мутрите не са научени да дават. Те само взимат, взимат, взимат...Хайде и късмет. Глада е здраве казват, ама
отговор Сигнализирай
255
Пешо Секса
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Важно е, че лихвите за кредит са ниски. А пари за храна не остават. Скоро ще има изревали с отнети жилища от ЧСИ. Много хора си надскачат възможностите.
отговор Сигнализирай
254
Иванчо+Марийка
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Няма да вземат да повишат данъците и най-вече данък общ доход. Ами правят такива простотии.
отговор Сигнализирай
253
Чичо Ваньо
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Пак да гласуваме за ГЕРБ в знак на благодарност!
отговор Сигнализирай
252
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Идват избори -- ГлаДувайте за Герб......
отговор Сигнализирай
251
... а хората ?
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
...ами Хората си трайкат ! Така успех не се постига, ей!
отговор Сигнализирай
250
дебилчо бг
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
гласувайте , гласувайте пак за герб
отговор Сигнализирай
249
Магистралният Бос
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Няма да се плашите, обещал съм ви повишаване на доходите, ама нали се сещате че тези пари трябва да дойдат от някъде, затова сега ще ги вземем първо от вас пък после ще видиме, ако има достатъчно за мене и за колегите може и за вас да остане.
отговор Сигнализирай
248
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Нашите хлебарЕ само се ослушват нещо от някъде да се чуе или зададе и веднага хоп цените нагоре.Оправдания много -от кишата и сушата, до международното положение и те така било "пазарна икономика" така ни казваха га правеха "демокрацията" !!!
отговор Сигнализирай
Новини