IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В България имало пари за асфалт и самолети, но за лекари - не


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
хммм
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 19
Гледам че сайта е бесепарски като чета коментарите определям че над 90 процента са пенсионери които могат само да се оплакват и през жалкия си живот са докарали България до последно място в Европа по каквото и да е, но винаги имат какво да ти кажат и да ти се посмеят по селски. Значи според болшинството тук трябва първо да се вдигнат заплатите на лекарите пред строенето на инфраструктура и създаването на условия за правилна икономика. После алоизмамниците няма да строят имоти за милиони, о боже.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Целта е лекарите да бъдат прогонени и да осигурят кадри за Западна Европа.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Не знам кво се чудите - за вдигането на заплатите на лекарите у нас мутрата няма да го поканят на гости на Тръмп, както отива в момента заради даването на 4 милиарда за купуване на F-16.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 12
Простотията е нелечима ,предава се по наследствен път. Бай Тошовия строй беше тръгнал да я изкоренява и имаше някакъв успех, но сега положението е безнадеждно.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Империалистите докараха Огнена вода на българските индианци, които подскачаха на площадите.Хубава Огнена вода от Големия Бял Вожд зад Ламанша и зад Голямата вода.Това липсваше на племето.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
банани имауиски имастига сте ревали здравеопазване - това са социалистически отживелици
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
сега ще сърбате това дето сами сте си надробили - да ви е сладко3 милиарда за нероден петкочиста кражбаи овцете чакат отнова да бъдат остригани
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
ГешеФТ е радост!
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Запалете една кента цигара и пийте едно шотландско. Не само банани ни липсваха през комунизма. Уискито беше в дефицит. Заради уискито и хубавите цигари свалихме комунизма.
отговор Сигнализирай
84
Истината
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 13
По-крадливо и корумпирано съсловие от белите престилки в България няма. Не случайно последните години наплива към медицинските университети е най-голям. И не си мислете , че това е само при нас. Точенето на здравните каси в бленуваната Европа не е по-малко.
отговор Сигнализирай
Новини