IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Изключително важно е да влезем в Банковия съюз!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До СтатистикКакъв общ фронт. От ГЕРБ по два гафа на ден, а БСП нито един път не са го критикували за нищо. Ако имаше една партия, която да играе опозиция, на момента щяха да я изберат. Но БСП сами си признават, че и те щяха да въртят същите схеми. Останалите в парламента също.
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Нещо не разбирам "Премиерът каза, че е много важно да се подчертае, че след това акциите ще бъдат изкупени от банката "на цени с лихви и няма по никакъв начин да загуби държавата". Как ще стане това, нали капиталът на банката трябва да бъде увеличен. АД не може да купи повече от 10% от своите акции без да си намали капитала. ББР притежава почти 19% от ***. Дали аз пропускам нещо или Горанов е този, който не разбира как действат българските закони?
отговор Сигнализирай
63
Тинката
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Боко пак лъже
отговор Сигнализирай
62
Тодар Правешки
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Не вярвайте на Боко, другари!Слушайте само Льотчика и Нинова и всичко ще бъде наред!А, и помнете - дръжте спестяванията си само в рубли и юани, че долара и еврото няма да ги бъде!Венсеремос другари!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тая снимка направо кърти.Дон Корлеоне ряпа да яде.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
64- Всички държави от бившия източен блок, които са влезли в Еврозоната са с по високи заплати и пенсии- провери с Гугъл- не лъжи и не манипулирай.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 4
Да не ме убеждава,колко е важно,а да каже колко ще е хляба,какви ще са пенсиите,заплатите,лихвите и самите крадити,колко ще е минималната работна заплата!Хората от това се интересуват,а не от омайните му лъжи!
отговор Сигнализирай
58
На Бас
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
За Общото Благо ББР ще плати акциите на *** на двойна цена.
отговор Сигнализирай
57
100 евро пенсии
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Със 100 евро пенсии.Европа.21 век.
отговор Сигнализирай
56
Герп мафия
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Боко, жив да не си да дочакаш влизането, съсипа народа, мутро
отговор Сигнализирай
Новини