IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вървим към по-лош сценарий с коронавируса


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
До 41Не пипай махалите! Мен в короната ми е надеждата, иначе отърване от тая *** няма! Блокада отвън, вътре да правят каквото искат.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
До AzАз също спортувам, но благодарение на измислените им мерки спрях с тичането, качих 10 кг и пропих алкохол, който бях отказал от 2 години и нещо.Измислените им мерки водят точно до това човек да се изхаби, пропие, изнежи и да няма имунитет.
отговор Сигнализирай
40
Балтов
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Спешно да се върнат мерките,като първо се затворят чалготеките и ресторантите.Овцете ще спрат да се кълчат и могат да плюскат от гише-хем по-евтино и здравословно.Изолатор за всеки с положителна проба поне 21 дни!Спортните събитя-без публика ще се гледат по телевизията.Събирания на повече от 5 души да се санкционира безусловно,особено внимание да се обърне на махалите.Строго да се спазват правилата и ако дисциплината надделее в съзнанието на хората с вируса ще се справим в недалечно бъдеще.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Дъртите не само, че не са наясно, ами не спират да се плюнчат и лигавят по магазините - опипват витрините и стоката, гледат да хванат някоя продавачка за канарче и да и плещят глупости.Кажи му на българина, че нещо НЕ трябва да прави и той ще направи обратното.
отговор Сигнализирай
38
Нищо ви НЕМА, БЕ...
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ИМААТЕ ВРЕМЕ ДО 8%-ЕЛЕКТОРАТ..ХАХАХААА....ДО ИЗБОРИТЕ ШЕ СТЕ ТОЛКОВА.
отговор Сигнализирай
37
Az
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
При физическо натоварване по-лесно се заразявало.Дори през пандемията не спирах с тежките тренировки във фитнеса и със спринтове край морето.Също така в пртък бях на парти на Какао и имаше над 2000 човека един до друг.
отговор Сигнализирай
36
Закриваййй
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
С това калпаво здравеопазване сме като пътник без билет.Короната е най-малкия проблем в страната на чалгата.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
"Според него при физически натоварвания вирусът по-лесно попада в белите дробове."Ясно защо е отпрал такъм мазен тумбак - пази се от физически усилия.
отговор Сигнализирай
34
Хохохоооо...
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
ОТИВА СИ ЕЛЕКТОРАТА НА БСП!8%--Е ДОБРА ЦИФРА.... ХАХАХАААЕТО, ЕДИН ДОБЪР ВИРУС ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Извиняваме се на щаба, Боко, Мутафчията и на шефа на Пирогов с мухлясалите гозби, задето сме още живи и не сме умрели яко, както им се ще.
отговор Сигнализирай
Новини