IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

100 млн. за болници, Борисов: Правим всичко за докторите и за хората!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

148
мутрака,
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
направил стойка стил кръстника.ясно, че е маша в ръцете на кукловодите.ама все се чудя защо все на нас такива пробутват.дали наистина не сме жалки и прости?
отговор Сигнализирай
147
Сама лъжи и тъпи поз
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Само лъжи и жалко театралничене!
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Проблемът е, че парите се дават за болниците, а не за заплати на медицинския персонал. Което всъщност е основният проблем - хората не искат да работят в България за тия пари. Поради което в болниците има легла, техника и не знам си какво, но няма персонал. Трябва цялостно преосмисляне на системата - нужни ли са ни болници на всеки километър, в които да няма никакъв персонал? И дали това не е удобен начин да се източва касата и същите тия стотици милиони да потънат някъде.
отговор Сигнализирай
145
стоян
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Оставка,съд и затвор за мутрата Бойко Борисов.
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Този да го наречеш мръсно куче е обида към животинките
отговор Сигнализирай
143
Непозната
преди 5 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Интересно, че изобщо не му минава през ума да помисли и за медицинските сестри, акушерки, лаборанти, санитари, които също са на първа линия и без които усилията на лекарите ще се обезсмислят. Много грозно, много грозно.
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Дава луди пари на докторите уж са на първа линия в борбата с Ковид , а те си дават един на друг болнични и си стоят в къщи на топло докато хората умират по линейки, на стълбите пред болниците или сами в къщи.А и да не забравя.. Когато трябва да си платя здравните осигуровки просто ще забравя да го направя
отговор Сигнализирай
141
Гарантирано от ГЕРБ
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
България на първо място по смъртност в света.
отговор Сигнализирай
140
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
До Анонимен 146 Бъркаш ,справка Чаушеску
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Като осъзнаете, че Ви РЕДУЦИРАТ ще е късно да мислите по темата. *** И ВИЖ КВО СА НАПИСАЛИ ХОРАТА НА КАМЕННИ ПЛОЧИ
отговор Сигнализирай
Новини