IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Мангъров предлага: Ваксинирайте първо възрастните, после лекарите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

181
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
А депутатите кога ще ги ваксинират?Би трябвало да са най-отпред наредени.....
отговор Сигнализирай
180
Скептик
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
100% правилно. Така правят и в Германия и в цял Свят. Възрастните с тежки заболявания първи на принципа на по-малкото зло. Мутафчийски да си гледа службата.
отговор Сигнализирай
179
Мда
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 28
Няма ли закон такива като тоя да ги заключват? Заради брътвежите му много хора си заминаха.
отговор Сигнализирай
178
Мерки
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Е добре, спасихте неколко старци и какво от това???
отговор Сигнализирай
177
Важна е славата
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Херострат от Елада запалва храма на Афродита в град Ефес,за да се прославии влезе в историята.Мангъров върти и сучи,все има някакви фелдшерскиидеи,но тъи като играе опозиция на официалните щаб на правителството засправяне с пандемията, правителствената опозиция протестърски тип непрекъснато лансира мнението му.Ако беше шеф на крупен медицински научен институт иговореше с факти от изследвания,да му повярваш.Но той е треторазрядна фигурасъс спорни теоретични тези и жажда за слава по медиите.
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Мангъров, Бойко те търси да те ваксинира!
отговор Сигнализирай
175
Този цирей не млъква
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 23
Доказа се,че говори глупости(нямало Ковид,после че Ковидът бил грипче,след това препоръча да се лекува със супички и чайчета).Опита се даправи гуша предлагайки лечение на лековерни наивници по професорскицени(е,луд е не който яде зелника,а който му го дава).Постоянно отричаи оспорва мнението на превъзхождащи го като интелект,опит и практикасветовни и наши капацитети.На база на какво?Какви изследвания е правил?За този пасквил са виновни медиите,че му дават трибуна да произвеждафейк новини.
отговор Сигнализирай
174
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Анонимен 36Ами оди си тогаз, прав ти път. Ще се поизчисти България.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До ИстуканХа да видим кои точно мутри ще разбиеш и как. *** най го бива да се тупо по косматите гърди.
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Тоя Мангър пак изръси дивотия. Що се меси в нещо, което според него не съществува? Достатъчно поразии сътвори, да се пенсионира и да се кротне у дома.
отговор Сигнализирай
Новини