BGONAIR Live

Туроператори с протестно писмо заради карантината за идващите от Занзибар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
До туроператорите
преди 5 години
Харесвам 40 Не харесвам 5
Трябва да има карантина, защото сега се оказва че вече 10 човека с корона от там. Кой знай още колко са се прибрали от там и заразени преди тази карантина.
отговор Сигнализирай
1
Гост
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Бръъъъммммммм
отговор Сигнализирай
Новини