IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

България забранява на Сергей Лавров да прелети във въздушното й пространство?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 15
До Анонимен 27 Като нищо. Забранен полет през българското въздушно пространство се третира като нападение над държавата.
отговор Сигнализирай
35
ПроСоТо
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
добре,"Ла гер коме ла гер"!..Ти мъ блокирваш,язе са не отказвам..И така:-Кел сюрприз!..Нали сме "ЛИДЕРИ" в зъбенето на рашъните?!..Самия Кирилчо Петковия гордо заяви това!..Е,с това решение ставаме и "лидери" в преченето!..Така се прави полит мотика..
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 21
Има няколко стотин бъгларски студента в Русия, съсипват теяхното бъдеще и перспективи с тази политика...
отговор Сигнализирай
33
Гост
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 27
Стига с тези лъжи, че огромна част от българите подкрепят русия. Като повтаряте една лъжа милион пъти, лъжата не става истина. Нормалните хора няма как да подкрепят русия. Правителството на русия са лъжци и масови убийци. Преди русия да организира сепаратизма в Украйна нямаше нито една жертва на т.н. укронацизъм. И за 8 години нямаше нито една жертва в Харков, Днипро, Николаев, Киев, Херсон и т.н. Един единичен палеж имаше в Одеса дето не е ясно кой го причини.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 14
Укрия и ние сме съюзници на оригиналните нацисти от неонацистка Германия. :-)
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Баце ще го пренесе с "Фантома" на "Бистришките тигри", спокойно.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До 18 Брех как ги разбираш международните дипломатически конвенции! Явно ги знаеш по-добре и от дипломатите на европейските държави, които забраниха на този престъпник да минава през тяхното въздушно пространство.
отговор Сигнализирай
29
Въздухар
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Лошото е ,че тези нашите *** ще се изсулят когато ще трябва да отговарят за тези идиотщини , и отново пак народа ще трябва да опере пешкира! Ами виждаш се ,че не ставаш за никъде и никой не те бръсне за слива виждаш и накъде отива световния ред е, че спри да се правиш на голямата работа с какво разполагаш освен с един гник!
отговор Сигнализирай
28
Лили
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
16 и17,Вие сте супер слугинаж и *** ,затова нямате думата.Дипломация?!😭
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 15
Естествено, БЪлгария е зависима от краварите държава без свои интереси, абе колония.
отговор Сигнализирай
Новини