BGONAIR Live

Денков: Няма как да увеличим заплатите в МВР, отговаря на живо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Като беше министър на образованието, нищо не направи, смао ядоса учители, ученици, родители и университети. Та сега ли?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Хората са доволни от правителството. По улиците няма протестиращи, полицаите нямат работа, следователно и няма нужда от увеличение на заплатите!!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До Анонимен 7 : ти на това бой ли му викаш? Много сте изнежени. Ела да видиш как биеха през 80та!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
"Премиерът няма да се впечатли от сирени под прозорците си" - ЩЕ се впечетли, кгоато никой не отиде на работа утре.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
"Премиерът няма да се впечатли от сирени под прозорците си" - ТО ПРЕДИШНИТЕ НЕ СЕ ВПЕЧЕТЛИХА ОТ ПРОТЕСТИТЕ ДАЖЕ НАКАРАХА ДА БИЯТ ХОРАТА ЗАД КОЛОНИТЕ!!!!!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Железен е Денков! Ако беше Бойко досега да е клекнал.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Няма да им увеличите заплатите - а после кой ще ви пази от надорната "любов"?
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Не само куките трябва да излязат на протест а всички,разните му там тристранки трябва да бъдат разпердушинени!На псевдо синдикатите,червените олигарси и правителство от продажници трябва да почне да им пари под краката!
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Точно така!! Нито стотинка за корумпираните куки!! Достатъчно подкупи взимат.
отговор Сигнализирай
1
Бонго Бонго
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Бързо при Радев той харесва сините сирени и лампи. Уео, уео уеооо... РАДЕВ ЩЕ ВИ УВЕЛИЧИ ЗАПЛАТИТЕ, КОЛКО ПАРИ ИСКАТЕ САМО КАЖЕТЕ, ТОЙ Е БАНКЕРА НА БЪЛГАРИЯ. ПОПИВКИ ИСКАТЕ ЛИ МАЛДИВИТЕ?НОВИ ЧОРАПИ? ИМА САМО ЗЕЛЕНИ.КВО ОЩЕ? МЕРАК ДА СЛУЖИТЕ? ТОЙ ЩЕ ВИ ДАДЕ И МЕРАК МНОГО Е ЩЕДЪР? ПРЕД ПРЕЗИДЕНТСТВОТО
отговор Сигнализирай
Новини