BGONAIR Live

Глоба до 250 лева, ако не се впишеш в етажната собственост


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 42 Не харесвам 5
А мислили ли са кой ще си губи времето да се занимава с всичките тези глупости?
отговор Сигнализирай
1
преизбирайте си пак
преди 2 години
Харесвам 28 Не харесвам 7
тея дето са ги избирали те да плащат глобите за техните касички.Нас 60% дето не сме гласували не ни закачайте
отговор Сигнализирай
Новини