IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

За 57% от българите най-полезен им е английският, за 10% - руският


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
Истината
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
Англия е извън ЕС и не трябва, освен ако не си решил да се крадеш.
отговор Сигнализирай
141
хмм
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Мързел, това е причината да не знаят език сънародниците ни. Било скъпо-хаха глупости. Материали има много и то безплатни. Има приложения, видеа, структурирани уроци -безплатни или за 5-10лв на месец. Само с БГ човек има много стеснен кръгозор. Та как се справяш при пътувания!? Може би затова масово се пътува с агенции. Научете поне английски на разговорно ниво. Знам и малко немски, в момента уча японски (ей така, защото ми е интересно). Вместо да цъкат в TikTok, отдели 30мин на ден и научи нещо.
отговор Сигнализирай
140
Англосакс
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 6
Българския е плебейски език на папуасите.Учете английски бългериан индиънс
отговор Сигнализирай
139
Истината
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
Най лошия вариант за живот е английския освен ако не си решил да живееш, като викинг, както руснак да учи украински за да може да се запише на учение. Англичаните не признават, римското право но парите да. По добре, като правите експерименти в живота си идете да живеете в Сибир.
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Няма лошо да знаеш много езици, нсеки език е прозорец към света. Така казваше бай Тошо и е бил прав.
отговор Сигнализирай
137
Ха ха ха
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 3
57% си служат с английски език. Научили са го от рекламите по медиите.
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 7
Пак пропагандна статия.
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
А ще трябва Турски език да учат младите . Много скоро ще им потрябва.Доброзорно ще го научат инфлацията идва от там.
отговор Сигнализирай
134
Niki13
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
До Анонимен 148 --- откъде накъде тярбва да знаем английски, глобално поставен въпроса, след като английския език е втори само за една държава в ЕС, защо въобще английския е официален език. Освен по-лесно да разговарят с нас господарите. Срам за ЕС.
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Аууу ще излезне, че 57% от българите владеят английски и го ползват ежедневно хаха.
отговор Сигнализирай
Новини