BGONAIR Live

Уредбата за употреба на райски газ е неадекватна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Оооо,я стига!Наскоро минах през градинката близо до МВР.Беше пълно по земята с балони.Представете си какво е на другите места,щом под носа на полицията си дишат отровата без притеснения.
отговор Сигнализирай
Новини