IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В Украйна празнуват освобождаването на Херсон от руска окупация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

169
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Сложили идно украинско знаме на снимката ха ха! А хората къде са?
отговор Сигнализирай
168
До Украинка
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
167
ДГД евроатлантиците
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Аз не мога да приема, че войници с татуирани свастики по телата са "добрите", а тези, които се бият с тях са "лошите".
отговор Сигнализирай
166
Българка
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Кой чест българин ще сложи минусче на Слава на България!?? А?
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
В други медии има видео..от 70 000 граждани, 40 посрещат ВСУ..
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Няма снимка, щото има повече екраински знамена от хора!
отговор Сигнализирай
163
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Русофилите в България са обикновенно хора,които не са успяли в живота,живеят в страх че ще бъдат изоставени от жените си ,агресивни са и общуват само с подобни хора.Страхуват се от живота и предпочитат да живеят изолирани в села където няма хора,за да нямат конкуренция.Обикновенно ги бива в животновъдството и земеделието,което не е лошо.Не обичат технилогиите,но ги ползват.Отричат запада ,а отиват там да изкарат някой лев,за да са спокойни.С две думи,жал ми е за тях.
отговор Сигнализирай
162
Българка
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Слава на България! Единствено и само преди Украйна и Русия!
отговор Сигнализирай
161
Т.Шак
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Украйните още обикалят покрайнините и не смеят да влязат навътре. Градът е празен. Страх ги е от руски призраци.
отговор Сигнализирай
160
(-_-)
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Какво празнуват? Евакуираха града, защото укро-фашагите се гласяха да думнат язовирната стена по-нагоре по течението на реката. Там няма никой сега, само разни откачалки, които не щат да се махат. Освобождаване хаха! Военните просто се преместиха, щото там освен заплахата от потоп, нямаха надеждно снабдяване с амуниции и провизии..
отговор Сигнализирай
Новини