BGONAIR Live

Фон дер Лайен за атаката в Суми: Русия беше и си остава агресор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен Уpoдите са в Кремъл!
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Достатъчна е единствената снимка от Сума, подадена ни като достоверна и по време и по дата с която се доказва отвратителното чупене на прозорци и най вече стъклата им с руски бойни летюги бомбюги. Скрити зад прозореца в стая с 30 укрили се укроиди са били избити без даже балкончето и стеничката на стаичката да се окъдят с пушека. Долу на булеварда Бутченски найлоновки 30 души бяха чувализирани за да празнуват Цветница'25.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 7
Време е тази бaндa npopyckи фaшucти начело с кocтя кoneйкин да са във зaтвopa!
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: анонименХитлер отдавна ги е разбрал рycнаците що за хора са и къде им е мястото...
отговор Сигнализирай
79
хе хе хе
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
Гледам че тук едина *** се пъни и коментира в несвяст. А само допреди 3-4 месеца бяха поне 40 парчета. Така отминава световната слава, когато бай Путин спре *** от Кремъл. Тъжна история! хе хе хе
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
Хитлер винаги е твърдял, че се бори с болшевизма и руските тирани и иска да освободи поробените руски народи. Запада не се съгласи с него. А днешният Запад се съгласява с Хитлер.
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 4
По принцип путинофилuте не са бългаpu!
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
Подкрепящите фашизма в рycuя също са фaшисти!
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
Идва краят на рyckaта нациcтка хегемония! Тези кремълски нацисти се самозабpaвиха, повярваха си че светът им принадлежи! Само че не са познали! Тепърва ще срещат отпор!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 4
Време е кремълските нацисти и техните слуги да си платят за звepcтвaта!
отговор Сигнализирай
Новини