IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски за корупционния скандал: Галущенко и Гринчук трябва да подадат оставка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
анонимен
преди 23 часа
Харесвам 0 Не харесвам 14
Абе русофилчета плюете по Украйна а се правите на две и половина за 150 милиона евро всяка година в схемата на русофила Радев харизани на Боташ, без да знаем отката към президента от тая схема.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 10
До: анонимен 2 "изтрепват им народа" Кой бе аланкоолу им изтрепва народа? Не е ли един дребен кремълски убиец?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 11
Изобщо не е тайна че в енергетиката на цяла Източна Европа е бъкано с руски храненици. В Болгария тоже.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 12 Не харесвам 1
От статията разбрахме, че в Украйна Зеленски жертва и най-близките си саратници с цел да остане във властта. Не разбрахме обаче защо авторът е пропуснал да спомнне, че Тимур Миндич е дългогодишен съдружник на Зеленски.
отговор Сигнализирай
3
Ром"с
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 1
Тимур Миндич е кум на Зеленски и ...навреме предопреден и избягал,а той имаше ли право да напусне Украйна и кой му разреши ,това да не го затулят в някой ъгъл..Там е страшна корупция в момената,щото и преди 2014 и 2022 Украйна водеше класациите по корупция,та сега ли ..а нашите ще им изпращат помощи и ще им събират ... Зеленски не е знаед,вярвате ли в това ?))
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ми само си дайте сметка за какъв народ става въпрос... Във война са, изтребват им народа, а тези двамата мислят само как да напълнят гушите. Готови са за европейския съюз със сигурност, това го доказва. Ако ги уволнят да дойдат в ПП-ДБ, идеални кадри са за там.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ами ти бе наркоман и теб те има на записите ! Кога ще подаваш оставка да спасиш окаяната укромаимуния !
отговор Сигнализирай
Новини