IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Путин изпраща отвлечени украински деца в Северна Корея


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди -216 секунди
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе то и много прехвалена натовска скраб имало голямо разчистване ще трябва ей лоши хора напълниха му на човека двора със с *** и сега кво няма толкова място на изложението на скрап в Москва!
отговор Сигнализирай
34
BG
преди 3 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
Лош човек ей . А евро джендароте са най
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 6 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
И най-глупавите европейски държави не искат да дават гаранции за руските активи, защото разбраха, че войната е загубена, и Русия скоро ще дойде за своите пари. И ако в плана на ситуацията на фронта и в информационното поле може още 10 години да обясняват на тъпоглавото си население че всичко е наред, то в плана на парите това няма да им се удаде, ще се наложи да ги дадат. А това демонстрира, че Европа вече е погребала Украйна. Без помощ Украйна ще помърда още малко, с помощ - малко по-дълго.
отговор Сигнализирай
32
А дали е така....
преди 6 минути
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кой, кой ще ни каже..... Като знаете, че ХИБРИДИЯТА НИ ЗАПАДНАТА Е МНОГО ПО ЯКА ОТ ХИБРИДИЯТА МУ НА ПУТИН!!!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 8 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хм..чакай сега,той нали ги ядеше?!Изяжда ги и каквото остане,го изпраща ли?Объркахте ме нещо...или ги праща и после отива да ги яде там?!И кой ги яде-той,или двойника му(или тройника)?!Нищо не разбирам вече! Смяяях...тези съвсем изплискаха легена :)
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 17 минути
Харесвам 6 Не харесвам 2
Вече няколко месеца Урсула си бие главата от къде на намери 170 милиарда да заложи в бюджета за следващата година. Дори не може да получи заем срещу руските активи. И докато страните от ЕС казват - ние сме бедни, нямаме за нас, иначе много искаме да дадем за Украйна, то Белгия казва - ние разбираме, че войната е загубена, и сега ако освободим руските активи и руснаците дойдат да си ги поискат, то ние няма какво да им дадем.
отговор Сигнализирай
29
Оптимист
преди 17 минути
Харесвам 5 Не харесвам 2
Един кондом преди 74 г. можеше да предотврати много проблеми...
отговор Сигнализирай
28
Да уточня
преди 21 минути
Харесвам 9 Не харесвам 4
Русия не веднъж е искала от Украйна списък на деца, за които има роднини, които искат да ги получат. И какво се оказа? От стотици хиляди, за които говореха в началото (според украинската пропаганда) накрая от Украйна получиха списък за 339. И на това отгоре, не е сигурно, че всички са в Русия.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 26 минути
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: анонимен 37. Убо си измисляш, но само изплискваш легеня. Неумно го правиш. Нямаш съответните качества. Пълен некадърник си.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 28 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 30. И ти си с обратни наклоннсти, но не искат да те изпратят никъде. Навсякъде си имат.
отговор Сигнализирай
Новини