IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Наруши ли Путин едноседмичното примирие? Тръмп смята, че е спазил думата си ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
321
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Никой не казва с какъв чин са били миньорите и какви мини са копали.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
В Русия,а вече и в САЩ, мирните СЕДМИЧНИ договорки са от 3 ДНИ???
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 46Щото умират хора бе червен самовар затова!Ако ги беше уведомил Украинците можеше да спасят хора от кремълските фашяги!!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
След като разговора е бил лечен между Тръмп и Путин и сега Тръмп каза че срока е спазен, не знам какво има да умувате, други не са присъствали на разговора и няма какво да разсъждават!
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Без много увъртания в прав текст трябваше да напишете че Тръмпи каза, че Путин е спазил уговорката!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Рижия обяви на 29.01,че бил се разбрал с Вовата 1 седмица!!Вчера вика,ама не то беше от неделя до неделя или 25.01-01.02!!Сега интересно е,че никой не знаеше за това!Кремълските сатрапи бомбиха инфраструктурата на Украйна в периода 25.01-29.01,така че това,което казва Тръмп е лъжа и то много лесно доказуема!Плюс това Тръмп се договорил за едноседмично спиране на бомбардирането на инфраструктурата на Украйна и видиш ли забравил да уведоми украинците,защото Зеленски не е знаел за това..... ...
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Зеле заприлича на кварталния лигльо, дето ходи да се драчи с големите, после реве, че са го набили. А лидерите на Юръп приличат на махленските клюкарки, дето се възмущават, че набили лигльото.
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
тоя не е наред, друго не може да бъде. Абсолютно негоден за нищо, където пипне все оплесква работата
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Жалко че Тръмп е напълно невменяем и няма да влезе в затвора за деянията си. Доста малолетни девочки са давани на Епстийн от щедрия Путин за сексуална експлоатация за да се правят уличаващи клипчета на лакомия за пари и секс американски "елит". Във файловете на Епстийн има инфармация за изчезнали деца дадени в сексуално робство. Дали не са закопани в голф игрището на най-добрия президент на планетата?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: анонимен/32 "След като тероризираха сънародниците си в Донбас и не казаха нищо за това, всички са виновни." - точно така си е!
отговор Сигнализирай
Новини