BGONAIR Live

Киев удари ключов руски петролен център


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Мда
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Зелю пак ще рони ред сълзи , ред саполи хахаха
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Мъчат се да компенсират резила в Близкия изток. Но не успяват, единствино могат да предизвикат сериозна ответна реакция. А ПРОто все повече не достига. Никъде не достига...
отговор Сигнализирай
23
Кремълски цинизъм
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Когато Путин срина цялата енергийна система на Украйна, и то през зимата , това било война за мир? А когато Украйна си ги подкара както трябва по рафинериите и военните обекти, това било..."тероризъм"? Психичните отклонения отдавна са придобили необратим характер , при поклонниците на Бункерният Фюрер!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Поредното унижение за 160 сантиметровия ПутиПути. Това е 487753368-то поредно (за днес). ПВО система, проектирана от неуко население, управлявана от пияни, алкохолизирани мужици нищо не може да прихване. Украйна прави каквото си иска с кочинската федерация. ПутиПути не може да направи пробив на фронта вече 5та година, знае че загуби, знае че обрече кочинската федерация на смърт. Но не се отказва, защото му се живее. ПутиПути предпочита собствения си живот, пред живота на 1,3 млн руски младежи
отговор Сигнализирай
21
Стига бе,
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Русия нямала нито една военна офанзива ??? Айде по-кротко ***'го... 1,2 милиона жертви , 600 хилядна войска струпана в окупираните територии , ама нямала военна офанзива ? Вервайте си !
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
И това е на фона, че Русия спря ударите по Украйна.
отговор Сигнализирай
19
foraminifera8
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
До: анонимен: "Само 2 Сатанки и край на войната": Ами, да опитат, бе! А, де! 'баси пияндурските некадърни и неспособни -в-а-т-н-ц-и-, 'баси! Вън путинрусофилите от Родината ни!
отговор Сигнализирай
18
Дааа,
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
пак ще гледаме репортажи с ревящи нацисти!
отговор Сигнализирай
17
Орешник
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
До: анонимен ""Киев за 3 дни", нали така беше? " - не, не 3 дни. Минута и половина.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
За 5г Русия не нито една масивна военна офанзива, освен февруари 2022 г. когато стигна до Киев с ограничен военен контингент, дори не военна операция, по-скоро полицейска, Украйна клекна и отиде на преговори и прие всички условия на Русия в Истанбул. Русия няма нужда да настъпва към Киев, Русия може да стигне до Киев за 3 минути, след което от Киев няма нищо да остане, но това не е целта на Русия, целите на CBО са оповестени преди 4 години и от тогава не са променяни.
отговор Сигнализирай
Новини