BGONAIR Live

Кос: Първият транш от 90-те млрд. евро за Украйна ще се отпусне скоро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Тиху ве
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Юрдеци евроатлантически. Какво сте се разкрякали по пладне, човек не може да дремне. Взели ни още едни 90-100 млрд, взели. Нали сме в клуба на богатите, ша даваме, няма мърдане. Айде, тихо, че *** боли главата вече от вас
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Една малка украина воюва пък целия континент е на загуба, как става тъй?
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 4
Давайте да обявим война на Русия да захлебиме и ние, като се почнат стотици милиони в долари, в Евро, ще стане тука рай!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Не може само един от *** на зеления наркоман да си купува апартамент за 550 млн долара. Трябва и другите да си купят. Направо резервирате новия кв. В Монако, с тия пари ще захлебят добре. И за яхти ще останат.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
стига сте се правили на по-големи фашисти и от европейските им наследници! стига сате говорили за русия! време е да говорим за българите!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
а нашия кога?
отговор Сигнализирай
22
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
1. 3СВ 2. Внимавайте с анализите 3. Това са хвърлени пари. Кой е ЕДИНСТВЕНИЯТ, който може потенциално да спечели, ако бивша украйта запази няколко села и града? 4. Германия ли? Не. България, италия или австрия ли? Сащ ли? Не 5. Франция. Защо? Защото от наблюдател стават постоянен член на Франкофонията - от тук ЕС, нато, френско евро, 20% говорещи френски. Другите страни нама да спечелят нищо. Франция обаче ще им даде ***.ка и на тях да цоцат
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Абе въртят се едни пари. Вземат се от бедните и се дават на богатите. Като Робин Худ от Локсли.
отговор Сигнализирай
20
На новоговор
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
безвъзмездният подарък се нарича ЗАЕМ. Ама никой не смее да наруши опорките от най високо, щото ще си търси работа. Скоро цензурата при цоциализъма ще ни се види песен
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Или частни "инвестиции" за мръсни дела, под шапката на ЕС?
отговор Сигнализирай
Новини