BGONAIR Live

ПП-ДБ с първи коментар: Питайте ГЕРБ какво ще правят след тези избори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
58 Кирил Петков: Защото, ние от корупционната шайканенормалници от ПП ДБ, сме контра, ще съботираме до дупка, щом не сме първи. Та ако ще и държавата да фалира. Заради нас изхарчихте почти милиард, все едно ни е, колко ще струва. Ние от ПП ДБ сме контра. Евроотлантици сме само на думи, повече "атлантици", от интерес. Обичаме пудели и пачки, иначе, се борим срещу корупцията. Сметките ни са пълни, далеч от тук. Нащо не се губи. Ние правим пари от постовете в държавата, но само за нас, не за вас.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Избори без избор
отговор Сигнализирай
56
Главчев завинаги
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Избори до дупка.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
До Анонимен 55 - Не Герб, всички ще духаме супхата! Заради умните пепейци. Герб не ги мисли.........
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 5
ГЕРБ с още три партии, може за има над 45% общо и да изхвърли шарлатаните ПП,ДБ от властта. Иначе агонията в държавата ще продължи безкрай, до фалит на държавата.
отговор Сигнализирай
53
Караджата
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
Кирчо пак ще цунка задните части на Буци
отговор Сигнализирай
52
анонимен келеш
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Скоро уж десните парапети от ППДБЛГБТ пак ше клекнат да се молят на Зелений Чорап да ги спасява от Бойко:):):)Падение:):):)
отговор Сигнализирай
51
хаха
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Човека от парапета явно няма идея какво да прави затова праща топката в полето на Борисов. Ами Кирчо, ти за няколкото години откакто си в БГ политиката, следваше да си разбрал едно нещо за Борисов, той е артист Кире и ако няма с кой друг, ще не ще трябва да се съюзи с Пеевски. Ако гласове двамата биха могли и да си напазаруват, все пак Пеевски знае как стават нещата, същото важи и за Боко.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
След като си загубил с почти два пъти по-малко % няма какво толкова да поставяш условия ами ще правиш ако трябва и компромиси в името на държавата
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 7
Боко толкова пара потроши по тия избори! От 10 вече има 9 net Worth милярда
отговор Сигнализирай
Новини