BGONAIR Live

ПП-ДБ с първи коментар: Питайте ГЕРБ какво ще правят след тези избори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 4
Откакто с президента не правят Ала Бала и не могат да хванат ръка горките.
отговор Сигнализирай
27
КЪДЕ Е НИНОВА БЕЕ?
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 5
АБЕ ВСИЧКИ СЕ МЕРЯТ С НАЙ-ГОЛЕМИЯ, АМА ВСЕ СА ДО КОЛЕНЕТЕ МУ.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 7
Откакто се появиха тия ПП нямаме стабилно правителство. Тяхната тактика - винаги опозиция на ГЕРБ, никаква комуникация, никакъв диалог.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Голям пазар е падал.
отговор Сигнализирай
24
Канадеца
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 4
И сега коши прайм без кеш? Че и пари дължим. Трагедия.
отговор Сигнализирай
23
хаха
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 9
ППДБ са победители, ще направят сглобка с Доган, Пеевски, Копейкин, БСП, МЕЧ, Лък, Арбалет и още няколко и ще съберат 121
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 3
Хаах, след кеша раздаден по махалите, обещанията за депутатски, и министерски кресла, алабалата с машините, втори, и то с почти 11% разлика? ПП,ДБ пак се провалиха.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 5
Киро откъде поръчвате пици, че пак не знаете къде се намирате
отговор Сигнализирай
20
Гост
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
Този няма ли идея, той какво ще прави .
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 7
Няколко партии могат да се обединят и да изхвърлят ПП,ДБ от властта, иначе агонията ще продължи, и на 8-ми избори. Видя се, че с ПП,ДБ не може да се работи в полза на държавата. Те са нагли лъжци, алчни кариеристи и не умеят да управляват, поставят личните си интереси
отговор Сигнализирай
Новини