BGONAIR Live

19-годишен псува полицаи, арестуват го


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Б
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
По всичко си проличава, че има нещо ЕНИЧЕРСКО в теб !!!!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Много милиционери тука бе....па и сте пиинали,така ми се вижда..
отговор Сигнализирай
50
KALT
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Това Българският полицай. За повечето хора е символ на бандит в униформа. Мишка която страхливо се крие от опасностите, но иначе е страшен бабаит. В случая са прави, но са си изкарали толкова лошо име, че всички ги псуват по принцип.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Сигурно малко ги е псувал?
отговор Сигнализирай
48
аааааааааааааааааа
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Тоя Ушев едно време май е ***.л майките на повечето от псуващите полицията.Не на думи, а на практика.Така че тези дето викат "ушев" са пълни смешници
отговор Сигнализирай
47
3 в 1
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Момчето е от село - комплексарче,тука някои го защитават - и те са комплексари, щото като видят полицай гащите им стават кафяви,ама днес.бг убиха рибата - снимка "Ройтерс" хахахаххааха
отговор Сигнализирай
46
Митко
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ушевите са си за псуване-няма спор.Обаче и това селяндурче явно е прекалило с мастиката и се е помислило за селски тартор.
отговор Сигнализирай
45
аз
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Ушев е на ХЕРОИН !!!!
отговор Сигнализирай
44
БАЧКАТОР
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
Какво ревете против ченгетата бре ? Посочете ми една държава(освен България) в която няма да ти смажат главата полицаите ако ги псуваш и им налиташ на бой? Дано да му дръпнат един як масаж с палките.
отговор Сигнализирай
43
Сельоооооо
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Селското комплексарче си намерило майстора.Те на село са такива, две ракии и си мислят че са арендатори на мегдана.
отговор Сигнализирай
Новини