BGONAIR Live

19-годишен псува полицаи, арестуват го


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
*** ***. Дано да са го спукали от бой в РПУто.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 19
що се бъркат в живота на хората тия тюфлеци
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
като не може да псува момчето що се пъне?една здрава благословия би втрещила и закоравял каруцар
отговор Сигнализирай
19
19
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
забравил си да добавиш - и ненормални.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
младежът е анархист,защото не уважава органите на реда.
отговор Сигнализирай
17
Анархистът
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 22
Бий ушев по главата бий, бий, бий. Псувай ушев, псувай ушев псуй, псуй, псуй.Не мога да разбера защо това е новина ушев е държавен служител и представител на закона всяка обида и възпрепядстване на работата му 1-година затвор. Ко е т'ва нещо. Той ще те пази ти ще го псуваш. Ама това е рпецедент в българия(с малко "б"), защото това не е страна,а сбирщина от ***, *** и нефелни читатели на dnes..bg
отговор Сигнализирай
16
срещу милю не може..
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Ама срещу лекар може безнаказано, нъл тъй!
отговор Сигнализирай
15
rainbou1
преди 14 години
Харесвам 55 Не харесвам 5
Сега ще го освободят с 5-6 отпечатъка от обувки по главата.Не че долюбвам нашата полиция, достойно възпята от Веско Маринов, ама все пак и в нея работят мъже, дето вечер се прибират при жените си и децата си.А трябва през деня да се занимават с *** като тоя.Така че един възпитателен бой на *** и кой откъде е.
отговор Сигнализирай
14
PPP
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 36
A.C.A.B.!!! В превод: Всички ченгета са ***!!! Не сме го измислили ние...
отговор Сигнализирай
13
лъвица
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 23
МВР не работи за хората.....каквото и да приказват.....работи за себе си!!! Всички хора са криминално проявени за тях......друго няма...
отговор Сигнализирай
Новини