BGONAIR Live

20-годишен младеж наръган смъртоносно заради момиче


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

86
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Каквото и да си приказваме, колкото и високопарни думи да изричаме, истината е една - смешно и весело е в нашата държава. Няма да се оправим НИКОГА !
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
В Бургаската болница изобщо оцелели има ли?
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 12
един в гроба, един в затвора, а сега кой ще клати мацката?
отговор Сигнализирай
83
:(
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
абе хора момчето си е отишло вие говорите за марката на ножа кажете ми малко ли сте глупави, а как може деца на 20 години да си провалят живота в случая момичето не е виновно че някои си е психясал заради нея, горкото момче си е отишло заради една голяма глупост и сега убиеца ще бъде пуснат защото е малък и баща му ще прати всичко а колко струва един човешки живот тои дали има цена
отговор Сигнализирай
82
асдф
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Еххх, язък за хубавия нож... Гербер са много добри ножлета. Иначе аз минах 20 минути преди да наръгат момчето точно от там... :X
отговор Сигнализирай
81
Манияка
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 1
Бургас е хубав град жалко, че от край време е пълен с маниаци, лица и назобени батки от глава до пети в адидас с голи глави и гледащи лошо.
отговор Сигнализирай
80
24
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
безплатен хотел за 24 часа. резервации по всяко време...Ама те наистинаа на хотел обърнаха затворите, мир на праха на загиналия.В България сме толкова надути че чак не се виждаме...Задминахме и афганистан. Няма да се учудя ако скоро не излезе някох терорицт Българин с името Иван бил Гладен....
отговор Сигнализирай
79
хххх
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
сега 15-20 години за убийство поне !!! + това имаше наредба от преди няколко години за носене на оръжия...което си е още едно неспазване на закона ! Само в Бургас са големи мутри всички и битки,а носят ножове...сополанковци
отговор Сигнализирай
78
Азъ
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Момчета!Гербер е марка ,при това много скъпа и реномирана в света на оръжието.Не са виновни журналистите за липсата ви на познания в определени област.
отговор Сигнализирай
77
леля Ви
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
ужас! все повече деца- убийци! Или не мислят или не им пука............................
отговор Сигнализирай
Новини