BGONAIR Live

20-годишен младеж наръган смъртоносно заради момиче


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 9
Що за хора са това? Толкова ли нямат самочувствие? Защо приемат жените за даденост при положение, че те не приемат мъжете за такава ами си се е*ат с който им падне. Ей тоя социализъм. Не разбраха хората, че мисленето и чуждото влияние е различно от преди 30 години. Жените винаги са изневерявали повече от мъжете, но сега е модерно.И какво? Вместо и ти да и изневериш - ръгаш някого с нож. Убиваш човек.Слагаш си камък на шията. И 15 години затвор. За глупости.
отговор Сигнализирай
55
Клаус Шрамайер
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Липсват присъди по тежки дела, не се спазват нормите, допускат се нередности при назначаването на магистрати, бавят се важни закони, съдиите проявяват пасивност... И още, и още, и още така Шрамайер обобщава повтарящите се критики на Еврокомисията. Нови за него са няколко момента. Първо, авторите на доклада този път адресират критиката си по-конкретно, макар и без точни имена. Второ, препоръчва се на София да включи по-активно неправителствени организации и чуждестранни специалисти в борбата срещу престъпността.
отговор Сигнализирай
54
брех
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 28
Ха.., тия от ГЕРБ са си направили и ножове!
отговор Сигнализирай
53
Влади
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
Е, що бе? Тук В *** поне ври от ***.и!,По-вече са от мъжете!
отговор Сигнализирай
52
ИСТИНАТА
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
НЕ виждам коментарите на платените ***(турски) драскачи
отговор Сигнализирай
51
чичо Митко
преди 14 години
Харесвам 34 Не харесвам 6
И ся ко тана?Единият умрял, другия ще отиде в затвора, а гаджето някой трети ще го мушка ей така, щото е изкарал късмет
отговор Сигнализирай
50
от 51 до 53
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Да и на тях защото на кухненските ножове мястото им е в кухнята! Сега да не питаш за сатърите и ятаганите?
отговор Сигнализирай
49
хех
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
е те тва простоията нема край ама то си е човешка кво да праЙш
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 33 Не харесвам 4
БРАВО! Юнак! И сега к.рвата ща обича вечно, нали? Ама докато си в затвора ще го папа на околовръстното
отговор Сигнализирай
47
до 52
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
вече съм подал 2 сигнала срещу тоя ЖАЛЪК "сайт"
отговор Сигнализирай
Новини