BGONAIR Live

20-годишен младеж наръган смъртоносно заради момиче


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Не е вярно! България е най-доброто и сигурно място за живеене, според Боко, Цоко и Моника Дянкова Люински!
отговор Сигнализирай
25
drHouse
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Не се заблуждавайте, че снимката е реална :D Гербер, каквото и да е там е добавено то екипа на днес.бг.Те на ~ 20г всеки ден се вписват в новините, а сега на 16 книжки ще им даваме :DНе са хубави тези неща !PS: Да бяха спретнали една тройка, мацката и без това е предразположена към двамата :)
отговор Сигнализирай
24
Сентенция
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 10
Има ли либоф - има мушкане!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 22
Мисля си ,че са ***
отговор Сигнализирай
22
Тъп сайт
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Ужас, живея на успоредната на Гладстон в центъра на Бургас, дайте инициали поне кой е починалия глупави ***, когато не трябва давате цели имена ,за къде криете името?!?!? Жалко за момчето
отговор Сигнализирай
21
до 22
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Голям *** си.Ама,от големите
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 11
Нож марка "ГЕРБЕР" Хаааа!
отговор Сигнализирай
19
georgi44
преди 14 години
Харесвам 35 Не харесвам 8
Жалко за момчето, да умреш за една кифла.. Ей това му е гадното на тази възраст, видял си много малко от живота а имаш самочувствието че си много голям. Колко още щеше да ****..
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Само не разбрах момичето с намушкания ли е ходело или с мушкащия...
отговор Сигнализирай
17
rock-n-rollah
преди 14 години
Харесвам 37 Не харесвам 1
Ей това любовта, колкото щастие дава, толкова и нещастия носи :(( Жалко за момчето! Дано нинджата с ножчето си получи адекваното наказание!
отговор Сигнализирай
Новини