BGONAIR Live

Баща и пастрок пребиха 11-годишно момче


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Цецо
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А пък снимката е особено актуална... само не мога да разбера дали са заснели биологичния баща или пастрока?!?:))
отговор Сигнализирай
32
Гацко
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Браво, само алкохол, насилие и вандализъм е истината !
отговор Сигнализирай
31
Инна
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Кой знае как ги вбесил тоя малкият та да го пребият и двамата.Защо не кажат за какво е ял боя?
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Има ли полза България от едно сближаване с тюркската общност? - Първата полза за народа ни е, че ще сме наясно със самите себе си. Ще знаем кои сме и откъде идваме. Лъгани сме много време първо, че сме славяни, сега че сме иранци. Това влияе лошо на обществото ние нямаме гражданско общество. Ние не знаем кои сме. А сме наследници на най-могъщите тюрки тези на Атила. Когато го разберем, ще имаме самочувствие. Ние сме били световна империя от Франция до Монголия, огромна световна държав
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Плод ли е българското Възраждане на тази пропаганда? - Да, то е плод точно на руската пропаганда и на идеите на Мацини. В това няма нищо лошо, но все пак тези идеи са имали специфична функция в Италия при карбонарите. При нас се пренася същият модел на действие. Революционните идеи на Мацини се сливат с руския панславизъм и се получава един малък хаос
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Откъде идва негативната представа за османския период като робство? - Това се случва заради интересите на Русия. По времето на Екатерина Велика там се появяват идеите на панславизма. Русия се опитва на базата на език, а не на база етнос, да обедини славяните. Руснаците смятат, че ние сме славяни, и започват една културна експанзия към България. Идеята е да се овладеят тези земи и евентуално да се достигне до Цариград. Започва масова пропаганда, че българите са славяни и че страдат много. Но в България са идвали много умни хора от Русия и един от тях Достоевски, е описал по доста по-различен начин как живеят робите. Аз му имам доверие.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Г-н Динков, във вашата книга твърдите, че присъединяването на България към Османската империя е спасило българския народ. Защо смятате така? - Трябва да знаем, че България и била част от една огромна държава. Още 52 съвременни страни са били в рамките на Османската империя. Всички те днес са суверенни съвременни държави. Били са част от нея между 400 и 600 години и са запазили своята вяра, бит, традиции. В рамките на Османската империя няма асимилиран народ. Не е имало народ, който да е попаднал в империята и да е изчезнал заради нея. Влизането на България в тази огромна страна е запазило и нашия народ, защото по това време страната ни е била в много тежко състояние. През 14-и век тя е била много малка, слаба и разделена на три части. Към така наречената Видинска България е проявявала интереси Унгария, която по това време е изключително силна държава, велика сила. Към България е имало интереси и от страна на унгарските васали Сърбия и Влашко. Ако османците не бяха дошли, щеше да се случи това, което става с всички слаби страни. Гърция щеше да си вземе земите в Тракия. Сърбия поради сходството на език и вяра по това време езиците ни са почти еднакви, също щеше да получи част от България. Видинското царство щеше да стане част от Унгария. Добруджа, съдейки по нейните връзки с Венеция, щеше да попадне под неин контрол, подобно на Дубровник. Какво би останало от нас на практика нищо. Оказва се, че когато идват османците, нашият етнос, макар и част от тази по-голяма общност, вече е етнос без граници. Добруджа, Търново и Видин, отново стават едно. По това време българите са били около милион и половина. А българският етнос през 60-те години на 19-и век наброява около 7 милиона, като се включат българите в Северна Гърция, както и тези около Скопие
отговор Сигнализирай
26
бай хой
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Антонов 124, кво се опитваш да кажеш всъщност? да не слагаме ***-християни на един кантар с турци, евреи и т.н.? абе ти чуеш ли се кво приказваш? евреите и турците са си хора - боли ме фара ква им е религията. а *** са миризливи черни полумаймуни - без значение дали се наричат християни, будисти или джедаи.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
в това семейство няма скука,явно момчето се оказало от трети и тези двамата са подивели,единият че плаща издръжка,другият че още го храни
отговор Сигнализирай
24
ANTONOV 124
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
до 22Прочети коментар 19.От сега се отнася и за тебе.Пак ако нямаш пари за куршум скочи от някой мост и така става.Нали си калашников все ще се намери един.
отговор Сигнализирай
Новини