BGONAIR Live

Баща и пастрок пребиха 11-годишно момче


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
kalcheff
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Стига сте ни занимавали с глупости, това си е техния етнос и тяхната примитивна битология..бият се, съвкупляват се като животни, хранят се като ***, плодят се като ***!Само пълните новините и статиските с ромлянски тъпотии!!!!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Явно не е искал да се жени за 8 годишната си братовчедка ,*** турски !
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Като ви гледам снимката, виждам, че са закопчали "детето", а синичкия номер върху автомобила определено не е на полицията в Хасково.
отговор Сигнализирай
10
!
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Te *** на 11 години го имат за пълнолетен и затова са го били както си трябва :)
отговор Сигнализирай
9
Чужденец
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 22
Българите за пореден път показаха колко са жалки и примитивни. Утре пак кажете, че искате в Шенген.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Тоя единадесетгодишния великан трябва да е много як та четирима *** - при това роднини да му се нахвърлят! Затвор за *** пребили дете и то групово
отговор Сигнализирай
7
xaxax
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
xaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxa zaglavieto kurti scepih se da se hilq
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
само дето сте забравили да напишете защо са го били. За да се обединят двама мъже, дето са е*али една жена (баща и пастрок), при това с усложнения (детето на единия е при другия), очевидно се е случило нещо много лошо. Я му е извадило око, я нещо такова. Все пак.
отговор Сигнализирай
5
pisna mi
преди 14 години
Харесвам 36 Не харесвам 6
аз пък мисля, че е крайно време да спрат да ни занимават с *** изцепки
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
Особености на Цигано/турския етнос!
отговор Сигнализирай
Новини