BGONAIR Live

Братовчеди си вадят нож заради спор за жена в Перник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
До 65
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да,ама не е умрял и го лекуват на наш гръб!
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 45 Не харесвам 8
Защо ,народе мой? Защо се гавриш с града ,в който съм роден и много години живях.В този град е сестра ми чудесен лекар,баща ми ,който 30г. прави електрожени,чичите ми ,които десетилетия копаха въглища на 300 метра под умрелите,приятелите ми-инженери,юристи,икономисти и много други чудесни хора.Защо ,народе? Десетилетия моят град даваше на републиката въглища,стомана,плоско и автомобилно стъкло,електрожени,автоматични стругове,феромагнити,пектин,цимент и много други производства.А може би,защото Кракра е последният болярин,опълчил се на Василий ***? Защо се гаврите с нас? Та Перник има чудесен театър,страхотни художници,поети ,фантастични спортисти,заради които много пъти се е чувала Мила,Родино по всички краища на света. Когато видите как перничани играят Граовско хоро,ще разберете темперамента на тези хора-няма такова хоро в България,няма такива стъпки.Когато чуете песен от Граово,ще разберете мъката на тези хора.Не го правете,братя,не ни отделяте от вас. С уважение ,братя. Шопът
отговор Сигнализирай
68
до67
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Личи си на кого подражаваш ,явяваш ли се на конкурсите на учиндолеца.
отговор Сигнализирай
67
dobaven
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
abe njamali sa druga rabota i sa tragnali da si gi merjat kato sa ludi ami njama samo edna zena na toja svjat naistina e skucno
отговор Сигнализирай
66
Азъ
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Що така изневеряват на винкело?!?!?
отговор Сигнализирай
65
НАЛИ !
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
В ...Перник жените са страхотни ,хубави,дашни,симпатяги ,ГОУЕМИ.....а мъжета им са ...ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ ----ОТ ВСЯКЪДЕ ОТ КЪДЕТО ГИ ПОГЛЕДНЕШ !
отговор Сигнализирай
64
Защитник на BG
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Ей, мноо мъ кефят тия скакауеци! Само не разумях, Брат'чеди си вадят нож заради остър спор за жена иуи си вадят остър нож заради спор за жена у Перник? Щот ако ножа е ***, за кво го вадят въобще? То и с маука *** се не оди на сватба - така съм чуу. Гуедяй ся, тия журнауя са максимауно прости - размахау нож и наръгау в стомаха и по гуавата брат'чед си...Как че го наръга по гуавата - е науи е от череп? Закауен при това. Я едно си знам - пред винкеуо сите сме равни, копеуе! Вива Перник!!!
отговор Сигнализирай
63
до Симеон
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Прав си разбира се ,ам у Пеуник на глава от населението се падат най много
отговор Сигнализирай
62
абв
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
100% са ***, това е типично за тях. Да се трепят сами, още по-добре!
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 13
номер 1 в класацията за най-смешен град......
отговор Сигнализирай
Новини