BGONAIR Live

Братовчеди си вадят нож заради спор за жена в Перник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
До 49
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Поправка, Перник е просто една малка България.
отговор Сигнализирай
49
....
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Не бъдете глупави, такива престъпления се вършат предимно от ***. Но журналистите не пишат това, защото ИСТИНАТА щяла да предизвика етническо напрежение !?
отговор Сигнализирай
48
11
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
За Перник това е в рамките на нормалното, тъй че нищо учудващо няма в тази новина...
отговор Сигнализирай
47
До 45
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Навярно така поздравяваш майка си сутрин.
отговор Сигнализирай
46
до 48
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 18
Преди да подхванем ***, нека видим ние българите какви сме ***..много по- зле сме!
отговор Сигнализирай
45
kk
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
На бас,че "братовчедите" са ***!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Тя България в момента е като един голям "Перник"
отговор Сигнализирай
43
БГ
преди 14 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
*** нямат самосъзнание, език, писменост и религия. Това са характеристиките на човешкото същество. Нека добавим, че *** не обичат хигиената, не искат да се учат и мразят да работят. Затова пък много крадат, вземат пари от помощи и се оплакват. Имали са 700 години да се интегрират, но те просто не искат да вървят напред. Такива хора са мъртъв товар върху обществото, държавата и индустрията. Те трябва да бъдат влачени от останалите, за което са нужни кански усилия и огромен финансов ресу
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Я се замислете дали само Перник е проблем. Погледнете новините от крими хрониката. Защо ми се струва, че не е рядкост и София, Варна, Плевен, Бургас.... просто си изберете град и да видим няма ли нещо и там. Мразя това деление на "ти откъде си" и се лепва етикет. Това не съм го виждал никъде.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
Да заколиш братовчед си за да можеш да *** една миризлива, разпурпана ***....трябва да си много зле. И така е навсякъде, не само в Перник...
отговор Сигнализирай
Новини