BGONAIR Live

Братовчеди си вадят нож заради спор за жена в Перник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
do 28
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
a,ti koi si ta da opredelysh koi kak shte govori---pone dtugite ne kazvat---GoufO,mlEkO,HleBO i na svinskoto sas zele--varivo,no kato celo vseki ima pravo da si govori na svoq dialekt
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Доколкото знам в Перник умеят да казват "Р"
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Избихте ли си комплексите на гърба на Перник,,граждани" гледащи интелектуалните вечерни шоу програми.А написахте ли подобни коментари за столичните ножари във Варна?
отговор Сигнализирай
27
познат
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Жената е на 43г.
отговор Сигнализирай
26
ева
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Мъжете верно нямат акъл и такива случки го потвърждават
отговор Сигнализирай
25
пфф
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
..е к'во...нищо ново - ПеУник!
отговор Сигнализирай
24
СЛУЧАЕН
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
ПО ТОЗИ НАЧИН ЩЕ СЕ ИЗЧИСТИ ШЛАКАТА В ОБЩЕСТВОТО!ДА СЕ КОЛЯТ М...А ИМ СЕЛСКА!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 10
Хей, *** ! Хората в Перник не са по - различни от които и да било в тая мърлява държава. Нахвърляте се срещу перничани - вероятно избивате комплексите от родните ви места. Един е от Хърмънлъ, друг от Плевинь, трети от Разлоч и пр. Добре, че не се чува говора ви, вероятно мягкате на поразия. Оли, мали, майна, да ге, да не ге. До някое време в Перник *** нямаше, от вашите родни места дойдоха, вероятно повечето ваши роднини.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
те там без причина си вадят нож
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Жената им е била сестра и на двамата. Особености на ромския етнос.
отговор Сигнализирай
Новини