BGONAIR Live

Полицията издирва 14-годишната Гергана Цветкова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
ВиК
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 7
Тодоре, марш в канализацията.
отговор Сигнализирай
30
todor
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 46
Руснаците са мръсни ***. Никога не са се били за нас и никога не са ни освобождавали от нищо. Вън от Бълтгария *** мръсни омразни.
отговор Сигнализирай
29
възрастен
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 6
Днешното поколение е отражение на нас възрастните ...така че обидите са насочени към всички нас...ние сме виновните, ако трябва да се търси вина.....а за момичето, сигурно е някъде извън страната вече...:(
отговор Сигнализирай
28
Петко Славейков
преди 14 години
Харесвам 47 Не харесвам 3
Какво е това- СУИЧЕР бе, господа журналисти???
отговор Сигнализирай
27
СС
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
а поправиха го хехехе това дете е живо и здраво сигурен съм. На един приятел дъщеря му така избяга... Ще се налудува и ще се прибере гаранция
отговор Сигнализирай
26
СС
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
25
Килъра
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
И значи отвличат основно млади и девствени момичета, защото арабелите, турците и другите скапаняци плащат по-скъпо за тях, дори в Африка има поверие, че ако някой болен от спин преспи с девствено момиче ще се излекува, едва ли за там ги отвличат, защото *** нямат толкова пари, но в Близкия изток не е така, но КАКВО ПРАВЯТ ОТГОВОРНИТЕ СЛУЖБИ В СЛУЧАЯ! В Израел за едно изнасилване бомбандират палестинските градове, а тук нищо не се предприема и псоле викате евреите, че били зле!!!
отговор Сигнализирай
24
Килъра
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 13
Хора не мислете за сигурността на децата си пуснете си песента на Валентин Маринов "Родната полциия ни пази" и спете спокойно!За момчето, което пише, че майка му са я отвлекли и не се е върнала, еми тъжно е да ти го казвам, но едва ли ще се върне, защото да не мисли,ч е на господата упоравляващи им дреме за народа и да не мислиш, че я търсят, но щом сме овце и роби така ще е! :(((
отговор Сигнализирай
23
petq
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
ne se znae kakvo e stanalo s momicheto...za tova stiga ste pisali gluposti..s koi i kade bila izbqgala..pomislete malko..dano momicheto e dobre
отговор Сигнализирай
22
Килъра
преди 14 години
Харесвам 41 Не харесвам 10
Скоро изчезна едно момиче в добричкия регион и още не са го открили, дано поне това да намерят. Сред доста хора се шири мнението, че отвличат млади момчиета за запълване на харемите на турските и арабските богаташи и реално все едно сега си е турско робство пак, но за съжаление май руснаците няма вече да се бият за нас :(
отговор Сигнализирай
Новини