BGONAIR Live

Полицията издирва 14-годишната Гергана Цветкова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
До номер 3
преди 14 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
Късно подават сигнал родители, чийто деца и друг път са изчезвали за по няколко дни, без да се обадят. Отделно минават известно време, докато се провери къде може да е издирвания- разпитват се роднини, приятели, познати, магазинери и пр. Това е доста работа, помисли! Обикновено такива случаи приключват с малко плач и шамари, и с много обещания, че повече няма да правя така. Дано и сега се случи същото и да намерят момичето живо и здраво!!! Стискам палци, дете!
отговор Сигнализирай
20
баща
преди 14 години
Харесвам 49 Не харесвам 6
Как може такива коментари !!!...Вие не сте ли хора бе нщастници!!?..Ако вашето дете изчезне...така ли ще пишете?..Или народа е извратен и *** или по тези форуми пишат такива...
отговор Сигнализирай
19
една майка
преди 14 години
Харесвам 51 Не харесвам 1
Абе как не ви е съвестно да обръщате всичко на майтап и чичковци - от 11 август досега са доста дни, очевидно не е пубертетско забегване при приятелка...Ами ако беше вашето дете? Или на вас такива работи не могат да се случат, нали...Дано намерят детето живо и здраво.
отговор Сигнализирай
18
mrazq_da_mrazq
преди 14 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
Ужас... дано съдбата е благосклонна към детето! Към родителите: Смелост и дерзайте! Преди две години майка ми изчезна без следа и така до ден днешен, дано родителите на детето имат повече късмет!
отговор Сигнализирай
17
petq
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
e neshto neredno li vijdash v snimkata..pfff che ste glupavi
отговор Сигнализирай
16
Bobi
преди 14 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Това са 2 седмици все пак, така че догадките на някои форумисти че е отишла при приятелка или при приятел и не се сеща за родителите не са състоятелни.Дано всичко се нареди добре за това момиче, че каквито *** се навъдиха под път и над път, ум да ти зайде.
отговор Сигнализирай
15
petq
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
pomisli malko..meje da se e boqdisala ;)
отговор Сигнализирай
14
88111
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 21
"Гергана е висока около 150 см, с пъстри очи и черна, права коса, дълга до раменете"ХАХА а кой е това на снимката ? Майка и ?
отговор Сигнализирай
13
рон
преди 14 години
Харесвам 81 Не харесвам 0
Абе, тревожно си е това, предвид факта, че всички младежи сега ходят поне с 2 GSM-a навсякъде.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 26 Не харесвам 60
Направила се е на велика пред някой чичко и сега яде месото някъде. 90% от младежта в момента е ***, пияници и наркомани като с подобно държание се мислят за голямата работа. Деца ..... кога ли ще ви се качи нещо в главата .......
отговор Сигнализирай
Новини