IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Версия: Наркоман взривил по поръчка колата на Диков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 36 Не харесвам 6
Боко нали знае кои са , нека да каже!
отговор Сигнализирай
18
ДО dnes.bg
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
Призоваваме администраторите и *** на този сайт да прекратят гласуването за избор на Президент. Просто в блогове и социални мрежи стотици потребители се подиграват с това гласуване и присмиват на сайта. Молим също така да запазите авторитета на този новинарски сайт и да прекратите гаврата с него. Привърженик на Плевнелиев е написал че за 4 часа е гласувал 2000 пъти,фен на Атака му отговаря че тази нощ няма да спи но ще гласува 5 000 пъти за Сидеров. Анкетата се опорочи зловещо ! За 6 дни откакто бе пуснато това гласуване са участвали уж над 400 000 човека,а това са почти всички от ползващите интернет в България. Хора във фейсбук дори коментират че са информирали изпълняващите мониторинг на сайтовете в България " сайтове ТОП 10" за невероятното уронване престижа на сайта.10-на привърженици на Герб и Атака гласуват денонощно и опорочават самата анкета и най- вече самия сайт.
отговор Сигнализирай
17
Онанимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Какви възгледи на тоя охлюф?
отговор Сигнализирай
16
шитко
преди 13 години
Харесвам 41 Не харесвам 5
Спринцовка ли намериха, че се спряха на възможно най-невероятната версия. Сигурно наркомана първо е спрял тока в квартала, а после конвулсиращ от абстиненция е метнал бомбата, запалил с треперещи ръце фитила и после се е измъкнал без да остави никакви следи. Бравос бе, те и наркоманите са ни по-кадърни и по-умни от "мозъците" на МВР.
отговор Сигнализирай
15
wiktor
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Оценките на мненията са същите като резултатите в анкетата - фалшиви :)
отговор Сигнализирай
14
Do 7
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Ами, такива поръчки се дават точно на наркомани, фитболни фенове и др.Ти искаш поръчителя сам да отиде и да си постави взрива.Това са бушони и е нормално.Но, прав е 10, че на такива като теб, каквото и да им се каже, тя конспирацията ви е в главите.
отговор Сигнализирай
13
Съдията
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 10
До ЯкоЯко,не защитавам Сашо Диков.Той има голяма уста ,не винаги това което казва е истина.Това съм го проверил.Но си спомням за Сашо Диков спортиста.Е,вярно не бе на нивото на Пепи Попангелов,но все пак носеше националната фланелка.Колкото голям спортист бе,толкова е малък в журналистиката и се провали.Това обаче не е причина за този акт.Тази *** от ГЕРБ обаче не може да е алтернатива на управление.Мутри,*** и *** са основатели на тази партия.Другите просто подражават.Елементарно,Ъотсън
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Няма политичвски възгледи в този екшън.Всичко е икономически интереси.Къде ги тези честни журналисти,че и смели освен всичко.Толкова добродетели на едно място.Я, не ни будалкайте.
отговор Сигнализирай
11
хм
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ами защото е тъпо бе,10!Ти явно си скаран с логиката!
отговор Сигнализирай
10
Unufri
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 7: На теб каквато и информация да ти съобщят ти пак ще кажеш "Да бе... друг път" :)
отговор Сигнализирай
Новини