IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В село Правище плашат с нова "Катуница"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
doc. N. K.
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Гнусните *** трябваше още по комунистическо време да се стерилицират чрез облъчване с гама лъчи! Тогава нищо нямаше да се разбере и тия *** и *** вече щяха да са на отмиране! Сега положението с всяка година става по-сложно, трябва държавата да вземе мерки и всички *** да се кастрират както се прави с кучките! То всъщност между тези две групи животни разлика няма!
отговор Сигнализирай
48
do;53
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
хаха провокаторче що не ме фанеш за жезъла и да го тръкнеш до де не излезе джин ?
отговор Сигнализирай
47
кметееее
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Алоооо, кмета на селото да не се спотайва, а да каже кой земевладелец докара тая ***, че даже и безплатна квартира са им дали - старото училище.
отговор Сигнализирай
46
АТАКА
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ САМО АТАКА И СИДЕРОВ ЩЕ СЕ СПРАВИ С ТАЯ ГМЕШ !!! КОЛКО ПРАВИТЕЛСТВА СЕ ИЗРЕДИХА ДО СЕГА ? НЯКОЙ РЕШИ ЛИ ПРОБЛЕМА С ТАЯ *** ?
отговор Сигнализирай
45
Уорлик
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 23
Скоро ще затрием противното ви славянско русифилистично племе!!!
отговор Сигнализирай
44
Alibekov
преди 13 години
Харесвам 39 Не харесвам 1
*** *** !!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
43
.
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Въобще не ни интересува, ако австрийците ВЗЕМАТ тези гадни песове в АВСТРИЯ- у дома си или в кучкарник!Но ако си въобразяват, че ще пращат пари, за да ги гледаме в БЪЛГАРИЯ - НЕ!!! На чужд гръб и 100 тояги са малко!!Още първите седмици, ще се отзоват по улици и паркове, ОСИНОВЕНИ от някой надзорник!!, който ще *** парите на австрийците!!??( имам такава нахална съдседка, която е оплескала тротоара с кашони, *** бутилки, чинии с попари, като че живеят клошари в блока!??)ВЪН всички ***, ако някой иска да ги осиновява- да ги взема в СВОЯТА ДЪРЖАВА!Ако останат тук- да бъдат УМЪРТВЕНИ!! УМря ЧОВЕК заради тях!!!КАКВО ПОВЕЧЕ???
отговор Сигнализирай
42
дан
преди 13 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
точно така...казвайте на *** роми, стройте им къщи, давайте им нотариални актове, помощи, защото ги мързи да учат и работят, те ще ни *** жените и децата, ще крадат и ще ни убиват...накрая сменете името на държавата на ***
отговор Сигнализирай
41
Българин
преди 13 години
Харесвам 48 Не харесвам 1
До кога ще търпим този геноцид срещу нас Българите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*** са нагли ,защото им се позволява, а това е с цел.За да сме толерантни пред европа нашите политици позволяват нашите деца,родители, баби и дядовци, ежеминутно да са бити изнасилвани, ограбвани и унижавани!Лично аз се боря с това нещо тази напаст на която все още казват хора.Запомнете *** не е ром!
отговор Сигнализирай
40
РЕШЕНИЕ
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
решението както за кучетата така и за *** е едно. познайте какво е то:) новината е гнусна относно празницитевече ми е трудно да викам Peace...
отговор Сигнализирай
Новини