IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мним адвокат измамил столичанка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Съучастникът му предстои да бъде привлечен в качеството на обвиняем." = да се чете, че е изчезнал вдън земя.
отговор Сигнализирай
17
Чиновник
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Българина го мързи да чете договорите, които подписва и затова плаща по 300 лв. лихва на ден.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това роми ли са или са българи?
отговор Сигнализирай
15
do 11
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Да заверява се *** и питай в накоя банка ...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
до 15-даже по-голяма ллихва-защото лихвата се капитализира, и има лихва върху лихвата.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Внимавайте когато вземате пари от частни лица, защото сега "адвокатът" е бил фалшив, но знам за случай с дадени пари пред двама свидетели истински адвокати и договорът е заверен при нотариус. Човекът, взел парите за закупуване на торове и хербициди, не обърнал внимание, че пише 1% лихва НА ДЕН. То ще рече 365% годишна лихва. Просто го измамили. И когато прибрал реколтата и заемодателят си поискал парите останал смаян - дължи повече отколкото е изкарал за цяла година труд.
отговор Сигнализирай
12
osata
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Когато се продава, а също и купува жилище, трябва да се проверява и гледа "с четири очи", за да няма измамени. В случая госпожата е постъпила повече от наивно, а сега може да се окаже вече късно... Какъв ще да е този кредит с лихва 300% и то за 3000 лв.? Щом има банкова сметка и там й се привежда заплатата, защо не е изтеглила кредит от банка? Би могло дължимата сума да се приспадне от продажната цена на жилището. Би могло...ама трябва да се мисли навреме, а измамниците ги е имало и ще ги има.
отговор Сигнализирай
11
патка
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
ами *** си е, в договора за покупко продажба могат да се прехвурлят и партидите за ток, парно и вода, а тя просто да вземе с 3000 лева по млако за продажбата...или по какъвто и да е друг начин пак при покупко продажбата да се покрият тези задължения. какви заеми какви лихви? нещо много куца в тази история. а и като е подписвала договора за заем, защо не го е чела?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тая женица що не се е допитала до истински адвокат като е видяла ,че лихвата е 300% на месец. Няма начин в съда да мине ако обжалва действията на съдия изпълнителя.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Аве договор за заем заверява ли се изобщо при нотариус?
отговор Сигнализирай
Новини