IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Моторист загина край Съединение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Всички моторджи се чувстват поне братовчеди на Бибитко.На акъл обаче определено са рода.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
БРАВО!Един селски главундер ПО-МАЛКО.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Моториста-Бог да го прости.Кажете в какво състояние е контейнера за стъклосъбиране?
отговор Сигнализирай
17
професионал
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Егати фирканата друсла. не стига кдето станаха повече от нас ами и фиркат. Мухли безподобни. Това чудо е само в Б-г. Дигат краката и хоп поредното женско камикадзе.
отговор Сигнализирай
16
Мен
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 4
"Загубил управление" ! Как го губи това управление сутрин, светло, прекрасни метеорологични условия, идеална пътна обстановка ? Аааа, нямал книжа ли ? Че за какво му е ? Тя книжката мотор не кара, ама поне инструктора щеше да му обясни някои неща.Сега - да става донор, поне някакъв смисъл да има от него.Въобще не ми е жал за такива - писнало ми е да слушам виене на мотори по цяла нощ. Един вид - нас не ни е*е, ще правим каквото си искаме, на нас да ни е кеф. Ай.. у лево !
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
За да се повиши безопасността на пътя, трябва освен да караме с включени фарове, да клаксонираме непрекъснато.
отговор Сигнализирай
14
инструктор
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
"Жената - шофьор, драги ми ученици, е като пиян таксиметраджия на мотор" Из лекцията на инструктор по кормуване за опастните участници в движението.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Затвор за пяната к*рва !!!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 48 Не харесвам 3
Омръзна ми като стане 11 часа да слушам ревове на мотори, форсирания на 15 годишни барутници със 115 коня под капака. КАТ трябва да се намеси и да ги спира от движение незабавно и да ги конфискува докато не си плати пишлемето наложената глоба от 2-3000 лева.
отговор Сигнализирай
11
ебач
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 14
за всички мотористи! за всички!
отговор Сигнализирай
Новини