IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кмет и ловец вместо глигани спипаха мигранти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
ловец
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Абе афгана не беше ли двукрак глиган?
отговор Сигнализирай
15
г
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
а какво ли щеше да бъде, ако границата ни не се охраняваше толкова добре,колкото ни уверяват!
отговор Сигнализирай
14
ha ha
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Глигани, заргани Афгани, едните ги няма, другите заразени а третите "заредени" то се чудиш по кого да стреляш и какво да ядеш, нищо за нищо не става.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Авджиите по миризмата ги надушили.
отговор Сигнализирай
12
инспектор по труда
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Кофти работа с тоя остър бодлив тел.Граничните си наранили ръцете да повдигат долния ред ,за да минат афганистанците от ИД.Полицаите основателно стачкуват,дори и ръкавици не им осиряват.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Младежи нали правиха демонстрация , искаха да контролират какво става на границите ?Плюс ловните дружинки ще свършат по добра работа ! Никой няма да премине , ще контролират при самата граница , а не да ги намират на 30 км навътре или чак в София ?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Е сега къде Странджа и къде граница? После политици приказват че във България всичко на шест!
отговор Сигнализирай
9
Сигурността ?
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Защо Министърката лъже, че са засилили сигурноста по границите ?Нищо не правят и всеки си влиза .И не вземат мерки и да ги връщат.Министерката е отчела през ЕС , че имаме достатъчно ПРЕВОДАЧИ в момента , ако се увеличат много мигрантите ще имат нужда от повече преводачи ?? Това ли е проблема !Не е ли проблем мигрантите-мюсолмани, без документи, за които нищо незнаеш и не може да се докаже ?
отговор Сигнализирай
8
Мучачос
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Опаа,граничен и началника му са се облажили с по 50 000 евра.Какво му треби на човеко,фуражка и лъскава кола....
отговор Сигнализирай
7
възмутен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
По добре оперативните направления от отделни участъци на Държавната граница да есе зачислят на отделни ловни стопанства и дружинки.Явно Гранична полицияне е в състояние и чака на гюме или по сигнал.
отговор Сигнализирай
Новини