IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

МВР спипа за ден 39 пияни и 17 дрогирани водачи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
От това държава не става
отговор Сигнализирай
13
Ss
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
И? Законите са пълна пграфия
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
За къде ги спипа меверето? Защо няма бърза процедура с тлъста глоба за тея ***?
отговор Сигнализирай
11
Краварите
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
Кога ще хванат депутат?Забравих той има.имунитет!Кога ще хванат общинар пиян или друсан?Никога, той им е дал общинсо жилище и има позици на високо!Кога ще тестваме столичният общински съвет за употреба на алкохол и дрога?Всички са пияници и наркомани особено випове като БеЛОслава но за тях няма проблеми те са недосегаемите.Това е демокрацията.Така е в щатите пиеш друсаш така трябва да е и тук нали сме 51 щат.Когато е наш човек ще го оправим но за другите затвор до живот.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
Полицаите искат по-високи заплати, а нарушители на пътя с лопата да ги ринеш. Трябва да се увеличат глобите! Да получават приходи от глобите, а като понамалеят значително пияниците и наркоманите на пътя да получават и увеличение на заплатата за добре свършената работа.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тая бройка ако извършват реални действия ще я направят само за час в студентски град.
отговор Сигнализирай
8
ТуТу
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
А с тестването на полицайчетата какво се случи
отговор Сигнализирай
7
До 3
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
А другаря кирчу лъжеца от дс
отговор Сигнализирай
6
Сър Джеймс
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
радевисти сър! Забавляват се!!!
отговор Сигнализирай
5
БайдЪнЪ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Важно е че кампанията не карай пил Ставински Иван Христов от сблъсък и новото лице на кампанията БеЛослава са за пример пияндурници който се измъкнаха безнаказано защото са за пример.За кокошкарите пили лекарства им смъкват номерата обиски арести и на края кръвите тестове показа истината че опропастиха хиляди човешки животи с унижение и арести на невинни хора.Защо няма обиски на пияните алкохола може да е без акциз БеЛослава тестваха ли я?
отговор Сигнализирай
Новини