BGONAIR Live

Отвлечена и изнасилена - драмата на 13-годишно момиче от Ботевград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Nadejda
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Do jivot za iznasilvachi i pedofili!!!
отговор Сигнализирай
61

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
оххх ако може да ги пуснете, само ме изчакайте да дойда в града! лично ще ги убия!!!!
отговор Сигнализирай
60
Ариф
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
***, ***, това че 13 годишна не означава, че не е изиграла съзнателно този етюд. този трик за лесно припечелване на пари е известен. Освен това, не е била девствена, защо това не се оповестява? В България 11 годишните раждат и то без всякакво притеснение, държавата не се интересува от кого, а сега тази ненаситна на * ще остави трайни следи с тормоз на двама истински мъже, които ще ги вкарат в затвора.***! !
отговор Сигнализирай
59
razgneven
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
nqma da se upravi tazi durjava... TRQBVA OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB... da mi gi daut na men tezi v edna maza kakto sum 120 kila muj i 6te im se stori sveta po hubav ako bqha umreli... pedofili ne6tastni
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Напално съм съгласна с 54, понеже тази тема ми е доста близка , смело твардя, че дори и 5 години , няма да еее..по-скоро 3-4 за съжаление.....
отговор Сигнализирай
57
stydent
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
xaide sega da vidim....politsaite si svar6ixa rabotata....da vidim sadat????!!!!!
отговор Сигнализирай
56

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"...Криминалистите започнали веднага работа по случая, а детето незабавно е обявено за общодържавно издирване."Некадърните, гадни ченгета, дето ги оплювате по другите форуми!
отговор Сигнализирай
55

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако беше изнасилена *** от българи нали се сещате каква дандания щеше да стане. В обратната ситуация обаче сме толерантни. Защо криета какви са. Сигурен съм че на 99% са ***.
отговор Сигнализирай
54

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако ги бяха хванали в америка щяха да ги осъдят на по 40години, но тук ще им дадат 5-6.
отговор Сигнализирай
53
Ристаки
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо никъде не се казва от кой етнос са насилниците?Защо никой не се бори с това, че повече от 70% от изнасилванията са извършени от ***?До кога ще бъдат толерирани престъпления, само защото извършителите им са от малцинствата, ***, повечето от които няма един ден трудов стаж и висят на врата на данъкоплатеца, а ежедневните им безчинства остават безнаказани и няма изгледи да секнат.
отговор Сигнализирай
Новини