BGONAIR Live

Отвлечена и изнасилена - драмата на 13-годишно момиче от Ботевград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Номер 89 дано имаш дъщеря и сам ще разбереш доста неща... И дано ти номер 89 някой ден да зарадваш някой хомоактивен, за да разбереш нещата лично. Не се знае дали няма да ти се случи!!
отговор Сигнализирай
91

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Администраторите на сайта да сложат БАН по аипи адрес на номер 90 заради расизъм, и на номер 89 заради педофилски и дебилни изказвания!!!
отговор Сигнализирай
90

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** си *** куче да *** *** 1 да не остане
отговор Сигнализирай
89

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Как може да се нарече момиченце 13 годишна мацка? Това си е млада козичка за разплод! Не се ли питате с какво "невинното" момиченце е запалило огъня? Сигурно със запалката с която си пали цигарите. Що ще чини извън града в индустриални постройки? Обикаляло е майсторите май за да си намери клиенти. Незнам, но мисля че няма мъж който да се откаже от такъв подарък.
отговор Сигнализирай
88

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
поправка-не жертвите , а червиите
отговор Сигнализирай
87

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Номер 86-Твоят сорт е сорта на ***. Произхода няма значение!!!!! Миналата година българи убиха ромско дете в Самоков, според тебе тъпаче, това без значение ли е БЕ ***!!!!!! Детето е в гроба и го ядат жертвите, а убииците му дори още не са пратени на съд!!!!!
отговор Сигнализирай
86
бляд
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
има значение произхода! за тези , които не са от моя сорт не ми дреме
отговор Сигнализирай
85
Джаба хатянина
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** *** "ромче " е 50 мл. ром бе....Аман от дебиляги....
отговор Сигнализирай
84

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
PEDALI QGTE MI UQQQ, SAMO ASTEROID SHA VI OPRAVI ZASPALI,, BOIKO VMIRISFF E QGTE MI UQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
отговор Сигнализирай
83

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
78 много си ***- значи ако детето е ромче няма да ти пука, а ако е българче ще искаш отмъщение, а????? Не трябва да се обявява произхода на жерттата, защо произхода е без значение
отговор Сигнализирай
Новини