BGONAIR Live

14-годишните не получават ерекция, обясни Кузов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Bob
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
друго предвид с това. Че 13-годишните могат да получават ерекция - могат, но дали са в състояние да участват в пълноценен полов акт... Да получават що-годе няква ерекция (за лъскане на бастуна) е едно, а да могат да го вкарат - съвсем друго...И това го казвам без връзка със случая. Ако този си е играл с разни малки момченца си заслужава наказанието!!!
отговор Сигнализирай
24
Вертепчия
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Пред Кузов никой не може да го вдига, независимо от пол и възраст. Иначе аз вдигам тежко от малък, от доста преди да навърша 14.
отговор Сигнализирай
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
hahaha ai da nqmat erekciq 13-14 godishnite...
отговор Сигнализирай
22
trb
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
pulni gluposti...oshte ot detskata gradina si igraeh s pishkata...e verno 4e togava neznaeh kvo to4no pravq no si beshe qko..i tq opredeleno si stavashe....kuzov da zima vazelina i da vliza v zatvora
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
бил импотентен от малък.... Ама не всички са като теб бе, чичко Кузов.
отговор Сигнализирай
20

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
бил импотентен от малък.... Ама не всички са като теб бе, чичко Кузов!
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Аз още от към 12 години можех да... вдигна салолета :D
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ехеее как да не могат?? Та най-младата майка в света е родила на 9г. а Бащата е бил 12год. това се е случило в Индия пише го в рекордите на Гинес. А хич няма да обяснявам ,че момчетата на 12-13г. масово маструбират как ли г-н Кузов би обяснил маструбация без ерекция? Баси *** противен..
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
"тъй като мъжете под 14-годишна възраст не могат да получат ерекция, а той бил на 13 години"---Могат, могат господин депутат.
отговор Сигнализирай
16
Ivo-DE
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
И на мен ми ставаше на 10-11 годишна възраст :)))стига адвокатски глупости!
отговор Сигнализирай
Новини