BGONAIR Live

14-годишните не получават ерекция, обясни Кузов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ерекцията ( втвърдяването и уголемяването на мъжкия полов член ) е естествена, както за полово зрелите мъже, така и за току - що родените бебета. Ако едно дете на 13 години никога не е имало ерекция, то това е ненормално и със сигурност няма да има и на 18 и на 20 и на 30 и т.н. години!
отговор Сигнализирай
14
Rosen
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Още 12 годишните получават ерекция, щото физиологичните промени в мъжкия организъм започват около 11 годишна възраст. Така че да не се оправдава, ами да седне да си преговорим материала по биология от училище.
отговор Сигнализирай
13
me
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
А на мен като ми ставаше на 11 какво да направя?
отговор Сигнализирай
12
Agilisaurus
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ей вие всички сте малумници от а до я.Представете си ,че всичко е някъква глупост и че човекът си е съвсем нормален и не изпитва желание да се с малки дечица.Защо само гледате глупостите ,които пишат по статиите и вестниците.80% от нещата,които се пишат са измислици ,нали все пак журналистите трябва да си запълват времето..
отговор Сигнализирай
11
ddd1
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
ot 10 godishen luskam bastuna , kuzov v zatvora !!!! da mu razcepiat anala !!!!
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ох какъва си ми хубава на тая снимка! Виждаш ми се като девица! Каква годеница ще си ми тук в панделата в ерекция изпадам гледайки те само на снимката ! Редовно ще те обгрижвам с мъжки ласки! Сладуранчо очаквам те с нетърпение. Тук ще те забавляваме от сутрин до мрак а през ноща игрите ни ще продължат пак!
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Нали Атака е против *** и педитата? Защо депутати от Атака се чекнат с *** и то ***.дераси? ***.а.ти смеха е тази партия :)
отговор Сигнализирай
8
sel4o
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
7
Лекар
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ако не могат да измислят друга защита. Това е наи-тъпата защита за педофилия която съм чувал. Едно дете моге да бъде малестирано независимо от възраста му и физиологията му.
отговор Сигнализирай
6
daysleeper
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Малии, излиза че аз съм някакво чудо на природата ! Де да подам молба да ме пишат в учебниците, щото получавах ерекция още на 11 години.
отговор Сигнализирай
Новини